Вантажоперевезення в Словаччину

Словацька республіка, розташована в Центральній частині Європи, має спільні кордони з такими країнами, як Австрія, Чехія, Польща, Україна та Угорщина. Будучи членом Євросоюзу, Словаччина веде активну торгівлю не лише з країнами-членами ЄС, а й із державами, що утворилися на пострадянському просторі. Насамперед це стосується України, з якою склалися давні взаємовигідні торговельні відносини. Активне сприяння у здійсненні експортно-імпортних операцій надає транспортно-логістична компанія Neolit Logistics, яка здійснює міжнародні перевезення з України до Словаччини та назад.

 

800
постійних клієнтів
2+млн
вантажів на рік
8
філій
13
років на ринку
v
Швидкий прорахунок

Вантажоперевезення в Словаччину - зручна країна для автомобільних перевезень

Страхування за пільговими тарифами
Страхування за пільговими тарифами
Повний супровід вантажу
Повний супровід вантажу
Відстеження за допомогою GPS
Відстеження за допомогою GPS
Кредитування постійних клієнтів
Кредитування постійних клієнтів
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід

Ми інтенсивно застосовуємо як автомобільний, так і залізничний транспорт різного призначення та вантажопідйомності. Оскільки прямого виходу Словаччини до моря немає, то морський транспорт використовується як один з етапів мультимодальних вантажоперевезень.

Вибираючи послугу вантажоперевезення до Словаччини в компанії Неоліт Логістікс, клієнти отримують такі преференції:

 • Злагоджену роботу професійної команди досвідчених спеціалістів.
 • Індивідуальний підхід до кожного замовлення.
 • Як правило, маршрут прокладається у варіанті від дверей до дверей.
 • Можливість замовити послугу вантажоперевезення «під ключ».
 • Просування вантажу шляхом проходження відстежується на всіх етапах.
 • Допомога у проходженні митного контролю.
 • Надання допомоги у комплектації пакета документів.
 • Безкоштовна кваліфікована консультація.

Міжнародна компанія Неоліт Логістікс має всі можливості, щоб виконувати вантажні перевезення з України до Словаччини автомобільним, залізничним, морським та повітряним видом транспорту. Вантаж може бути як габаритним, так і негабаритним, наливним або таким, що потребує особливих умов зберігання.

Ми гарантуємо, що відправку вантажів до Словаччини з України буде здійснено без затримки, і адресат отримає своє замовлення у вказану договором дату.

Потреба послуг компанії Neolit Logistics

Непроста соціально-політична обстановка, яка зараз склалася в Україні хоч і негативно позначилася на різних галузях виробництва, проте налагоджені торговельно-економічні зв'язки зі Словаччиною продовжують розвиватися і надалі. Минулого 2022 року зросли постачання з України на словацький ринок зернових культур, залізняку, продукції металургійного, хімічного, машинобудівного та аграрного сектору. Також мають стабільний попит пиломатеріали, заготівлі з деревини різних порід, продукти харчової галузі. Для забезпечення стабільності поставок перерахованих вище товарів необхідно, щоб доставка вантажів до Словаччини здійснювалася своєчасно.

Також спостерігається зростання експортних поставок із Словацької республіки до України. На внутрішній український ринок надходять такі види товарів, що виробляються як у самій Словаччині, так і в інших Європейських країнах:

 • Легкові автомобілі.
 • Комплектуючі та запчастини до автомобілів.
 • Промислове обладнання.
 • Галантерея, текстильна продукція.
 • Побутова техніка та електроніка.
 • Продукти та напої.
 • Різні види наливної продукції.

Наразі окремою статтею вантажоперевезень є доставка в Україну гуманітарної допомоги. Для цього вантажу передбачено окреме митне оформлення та спеціальний пакет супровідних документів.

Через своє місцезнаходження Словаччина є одним із ключових транзитних вузлів. У зв'язку з цим часто буває, що доставка вантажу до Словаччини ускладнюється тим, що місцем призначення всього товару або його частини є інша країна. Щоб подібна ситуація не стала проблемою у процесі вантажоперевезення, необхідно ще на етапі оформлення замовлення на перевезення ретельно обговорити всі деталі. Адже пакет супровідних документів має бути оформлений у повній відповідності до законодавчих та правових норм не лише України та Словаччини, а й тих країн, територією яких прокладено шлях слідування.

Команда професіоналів з компанії Неоліт Логістікс до кожного замовлення на перевезення вантажу здійснює комплексний підхід. Наші досвідчені фахівці виконують такі дії:

 • Розраховуємо максимально вигідний для замовника маршрут та підбираємо відповідний транспортний засіб. Розрахунок виконується з урахуванням характеру вантажу, його маси, обсягу та геометричних розмірів. Також береться до уваги вид тари, вимоги до умов транспортування та термінів доставки, інші нюанси.
 • Надаємо допомогу у підготовці пакету супровідних документів.
 • Приймаємо участь у проходженні митного контролю.
 • Допомагаємо оформити страховий поліс на вигідніших умовах.

Будь-який клієнт компанії Neolit Logistics отримує професійне обслуговування висококваліфікованих фахівців із великим практичним досвідом. Тому такі проблеми, як затримка відправки вантажу або простій транспорту на маршруті, просто неможливі.

Особливості вантажоперевезень з України до Словаччини

Вантажні перевезення до Словаччини у переважній більшості випадків виконуються автомобільним та залізничним транспортом. Як правило, залізницею вирушають великі партії вантажів – в основному це залізна руда, пиломатеріали, 20-ти та 40-футові морські контейнери.

Перевага залізничних перевезень:

 • Можливість однієї партією надіслати дуже великий обсяг продукції.
 • Переміщення вантажу легко відстежується, оскільки рух поїздів здійснюється за графіком.

За допомогою автотранспорту також здійснюється значний обсяг вантажних перевезень, як з України до Словаччини, так і у зворотному напрямку.

Автомобільне перевезення вантажів до Словаччини відрізняється такими перевагами:

 • Великий вибір транспортних засобів різної вантажопідйомності, які розраховані на перевезення габаритного та негабаритного вантажу. Це можуть бути як малотоннажні (м/п до 1,5 тонн) фургони та класичні вантажівки (м/п 5-10 тонн), так і автопоїзди, автоцистерни та рефрижератори. Для перевезення великовагових та негабаритних вантажів пропонуються спеціальні низькорамні трали.
 • В одному автотранспорті легко консолідувати вантажі, призначені різним клієнтам.
 • Можливість організувати адресну доставку в будь-яке місто на території Словаччини, тим самим здійснити повноцінну доставку за схемою від дверей до дверей.

Досить високою популярністю користується така послуга компанії «Неоліт Логістик» як доставка збірних вантажів до Словаччини. З її допомогою навіть індивідуальні підприємці та приватні особи мають можливість постачати дрібні партії товару чи поодинокі вироби словацьким покупцям.

 

Перевезення вантажів в Словаччину - залізниця, авіація і Дунай

01
Збір інформації
02
Затвердження вартості
03
Планування маршруту
04
Упаковка та маркування вантажу
05
Перевезення вантажу

Команда професіоналів, що працює в компанії Neolit Logistics, знає, як відправити вантаж до Словаччини, щоб і відправник, і одержувач вантажу були задоволені. Основні переваги співпраці з нами:

 • Пропонуємо оптимальні шляхи прямування вантажу у напрямку Україна-Словаччина та назад. Враховуємо вибір клієнта – швидкий маршрут чи дешевий.
 • Здійснюємо вантажоперевезення будь-якої складності «під ключ».
 • Пропонуємо послуги експедитора.
 • Беремо на себе проходження митного контролю.
 • Послуги складської логістики.
 • Прозорий розрахунок вартості, відсутність прихованих платежів та комісійних.

Більш детальну інформацію можна отримати у менеджера Неоліт Логістікс, зателефонувавши за контактним номером телефону, в режимі онлайн-повідомлень або під час особистої зустрічі в офісі компанії.

Нам довіряють
Передзвоніть мені