Вантажоперевезення в Сербію

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю

Gland OU

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нам пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія Gland OU повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і доступність...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Компанія «Neolit Logistics» спеціалізується на транспортно-логістичних послугах та пропонує всім зацікавленим особам вантажні перевезення до Сербії з України та у зворотному напрямку. Як транспортні засоби використовуються вантажні автомобілі різного тоннажу та призначення, залізничний рухомий склад та річкові судна. Ми надаємо клієнтам наступне:

 • Послуги професіоналів із великим досвідом роботи.
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 • Можливий варіант доставки вантажу за маршрутом «про дверей до дверей».
 • Перевезений вантаж відстежується по всьому маршруту руху. Клієнту пропонується моніторинг у реальному часі.
 • Допомагаємо в оформленні супровідних та дозвільних документів.
 • Надаємо послуги з митного очищення.

Злагоджена команда компанії «Неоліт Логістікс» має всі можливості, щоб міжнародне перевезення вантажів до Сербії пройшло безпечно. А товар (або інша продукція) у повній безпеці був своєчасно відправлений та доставлений замовнику у встановлені терміни. При цьому за бажанням клієнта беремо на себе підготовку пакету супровідних документів та митне очищення вантажу.

Вантажоперевезення в Сербію – залізниця в пріоритеті

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Протягом кількох останніх десятиліть Україна та Сербія зарекомендували себе як надійні торгові партнери. Товарообіг не можна назвати особливо великим — обсяг продукції, що експортується та імпортується, не перевищує 500 мільйонів доларів США на рік. Проте, він відрізняється стабільними показниками і навіть показує тенденцію до зростання. Основними статтями експорту з України до Сербії є металопрокат та сталеві заготовки, пиломатеріали та вироби з дерева, полімерні матеріали та сільгосппродукція (у тому числі горіхи). Назад до України сербські компанії та підприємці постачають мінеральні добрива, папір та картон, пластмасу, електрообладнання, посівний матеріал, каучук та гуму.

Вантажоперевезення до Сербії та у зворотному напрямку здійснюються автомобільним транспортом та залізницею. Також доставка вантажів до Сербії може бути організована водним транспортом. Адже річка Дунай, що проходить її територією, є частиною 7-го пан’європейського річкового коридору, що пов’язує Центральну Європу з Чорним морем.

Слід зазначити, що організувати перевезення з України до Сербії та у зворотному напрямку це непросте завдання. Пояснюється це тим, що:

 • Республіка Сербія не є членом Євросоюзу. Територіально вона знаходиться в центрі Балканського півострова, не маючи виходу до якого-небудь моря.
 • В основному вантажні перевезення до Сербії та назад в Україну здійснюються транзитом через територію Угорщини або Румунії.

Незважаючи на те, що вантажообіг між двома країнами відносно невеликий, цей напрямок для українського бізнесу є досить привабливим. Тому міжнародні перевезення до Сербії все більше стають затребуваними. Якщо вам потрібно доставити вантаж сербським партнерам або привезти назад в Україну куплений товар, рекомендуємо скористатися послугами спеціалізованої компанії «Неоліт Логістикс». Наші фахівці організують найбільш оптимальний варіант транспортного засобу та маршруту руху, що вантаж був доставлений у повній безпеці в короткі терміни та з мінімальними фінансовими витратами.

Пропонуємо послугу «Доставка збірних вантажів до Сербії». Багато українських компаній, підприємців і навіть приватних осіб обирають цей вид вантажоперевезень. Оскільки з його допомогою можна відправляти дрібним оптом або одиничним виробом різні за масою та обсягом товари, несучи при цьому мінімальне фінансове навантаження.

Особливості вантажоперевезень з України до Сербії

Доставка вантажу до Сербії може здійснюватися автомобільним, залізничним, водним та повітряним транспортом. Але оскільки в Україні діє режим закритого неба, вантажоперевезення літаком ми не розглядатимемо.

Достатньо розгалужена мережа сербських залізниць забезпечує доставку вантажів (як правило, у 20-ти або 40-тонних контейнерах) практично до будь-якого міста Сербії. Єдиний нюанс — це організація зміни колісних пар залізничних платформ, оскільки колія залізниці в Україні ширша, ніж на Європейських залізничних коліях. Також можливе відправлення вантажу до Сербії водним транспортом річкою Дунай. В Україні відвантаження можна виконати в Ізмаїлі та Рені.

Але найпопулярнішим видом транспорту в українських експортерів залишаються вантажні автомобілі. Пояснюється цей факт відсутністю такого досить витратного етапу, як перевантаження зі складу на автотранспорт, а потім з вантажівки на залізничний рухомий потяг або на річкове судно. І після прибуття на місце, при виборі транспортного засобу автомобілі, виконувати цю процедуру не потрібно.
Складність в оформленні вантажів, що прямують до Сербії з України, полягає в наступному:

 • Оскільки Сербія не є членом Євросоюзу, при оформленні супровідних документів слід враховувати не лише вимоги законодавчих актів ЄС, а й нормативні акти, які діють у Сербії.
 • Для кожного виду транспорту існує пакет супровідних документів, що забезпечує безперешкодний проїзд територією транзитної країни.

Менеджери компанії Neolit Logistics чудово розуміються на нюансах проходження кордону в різних країнах і мають необхідний досвід оформлення митних документів. Це дозволяє нам гарантувати клієнтам, що довірений нам вантаж не буде простоювати на кордоні в очікуванні документа, що бракує, або сплати податку (збору).

Перевезення вантажів до Сербії

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Не знаєте, як відправити вантаж до Сербії і не можете визначитися, яким видом скористатися транспортом? Фахівці компанії «Неоліт Логістікс» допоможуть вирішити ці проблеми. Наша злагоджена команда пропонує логістичне обслуговування за розумною, конкурентною ціною. Вартість доставки вантажів до Сербії та у зворотному напрямку розраховується з урахуваннями:

 • Характеристика вантажу (вага, габаритні розміри, об’єм).
 • Види транспорту – автомобільний, водний та залізничний.
 • Особливих умов – режим транспортування, негабаритні розміри, особливості вантажно-розвантажувальних операцій тощо.

Розрахунок виконується прозоро, не містить прихованих націнок та додаткових комісій.

Компанія Neolit Logistics на ринку міжнародних перевезень, логістичних послуг працює близько 14 років та зарекомендувала себе як надійний партнер. Наші клієнти отримують:

 • Оптимальний варіант маршруту руху, з урахуванням особливостей вантажу, завантаженості транспортного трафіку, місця завантаження та розвантаження.
 • Гарантію безпеки вантажу.
 • Дотримання термінів навантаження та вивантаження.
 • Митне оформлення входить у вартість послуг з перевезення вантажу.
 • Допомога у підготовці супровідних документів.
 • Професійний юридичний супровід. Фахівці «Неоліт Логістикс» постійно відстежують усі зміни у законодавстві України, Сербії та Євросоюзу, тому ризик затримки вантажу через недотримання законодавчих норм повністю виключено.
 • Вигідні умови страхування вантажу.

За потреби надаємо послуги експедитора, пропонуємо склад для зберігання або пересортування, організуємо машину супроводу і т.д.

Більш детальну інформацію можна отримати, проконсультувавшись з менеджером компанії, зателефонувавши за номером контактного телефону або за особистої зустрічі в офісі.