Вантажоперевезення в Португалію

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Компанія «Neolit Logistics», що спеціалізується на наданні комплексного транспортно-логістичного сервісу, пропонує зацікавленим особам вантажоперевезення до Португалії з України, а також за зворотним маршрутом.

Вантажоперевезення в Португалію – як доставити вантаж на край Європи

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

За роки роботи міжнародний перевізник зарекомендував себе як надійний партнер, який вигідно виділяється у профільному сегменті такими перевагами:

 • Команда професіоналів із великим досвідом роботи.
 • Оперативне вирішення будь-яких завдань у рамках послуги «Міжнародні перевезення до Португалії».
 • Індивідуальний план перевезення з України до Португалії та у зворотному напрямку, максимально вигідна, повністю прозора комерційна пропозиція.
 • Безпека: страхування вантажу, GPS-моніторинг вантажоперевезення по всьому маршруту.
 • Сприяння підготовці пакету супровідних та дозвільних документів, у тому числі на небезпечні та гуманітарні вантажі.
 • Послуги складу, митного брокера, експедитора, контроль ваги у дорозі, маркування.

В арсеналі компанії не тільки професійний кадровий склад, а й вантажний автотранспорт різної вантажопідйомності та призначення, залізничний рухомий склад та річкові судна. Ми працюємо на результат, тому кожне міжнародне перевезення вантажів до Португалії проходить без затримок, ризиків немає. А товар доставляється до пункту призначення в обумовлені терміни. Ми беремо на себе організацію вантажоперевезення до Португалії, тому клієнти Neolit Logistics можуть займатися бізнесом, не замислюючись про питання логістики.

Актуальність послуг

Португалія — найзахідніша в континентальній Європі торговельна держава, яка має тісні економічні контакти з Україною. Ця країна розташована на Піренейському півострові і включає також Азорські острови, архіпелаг Мадейра. Географічне розташування забезпечує Португалії вихід до Атлантики. Численні морські порти сприяють експорту та імпорту товарів будь-яких категорій з інших європейських держав та інших континентів. Також є розвинена мережа автомобільних та залізничних доріг, що дає можливість ввозити та вивозити товари, сировину, продукцію по суші. Морські вантажоперевезення дешевші, але вимагають більше часу. Як правило, судами перевозять зерно, ліс, металургійну продукцію, мінеральні копалини. Автомобілями та залізничним транспортом вигідно перевозити продукти, що швидко псуються, негабаритні конструкції, ліки, техніку, продукцію легкої промисловості та приладобудування.

Португалія є державою ЄС, тому в країні діють не лише внутрішнє законодавство «Про зовнішньоекономічну діяльність», а й низку законів Європейського Союзу. Цим ускладнюється доставка вантажів до Португалії для перевізників, які не мають достатнього досвіду в сегменті міжнародних перевезень. Відсутність навіть одного дозвільного чи супровідного документа може стати причиною затримки, арешту та реекспорту вантажу. Щоб цього не сталося, довіряти питання транспортування та логістики слід досвідченому вантажоперевізнику.

Якщо вам потрібно доставити вантаж португальським партнерам або привезти товар з Португалії в Україну, зверніться до менеджера компанії «Неоліт Логістікс». Наш спеціаліст запропонує вам оптимальну з точки зору витрат та умов схему вантажоперевезення з урахуванням характеру та обсягу вантажу, відстані та пункту призначення. Ми здійснюємо перевезення товарів будь-яких габаритів, ваги з дотриманням правил транспортування. Вже сьогодні ми готові розрахувати попередню вартість однієї з доступних послуг:

 • Доставка збірних вантажів до Португалії.
 • Перевезення негабаритних, крихких, рідких, небезпечних вантажів автомобільним та залізничним транспортом.
 • Доставка стандартних вантажів сушею та морем.
 • Вантажоперевезення в рефрижераторах продукції, що швидко псується.
 • Перевезення підприємства “під ключ”.

Ми запропонуємо варіант, який буде вигідним для вас з точки зору таких критеріїв, як терміни та ціна.

Особливості вантажоперевезень з України до Португалії

Доставка вантажу до Португалії нашою компанією виконується в 20-ти або 40-тонних контейнерах у будь-який округ або муніципалітет. Відвантаження в Україні може бути у будь-якому місті. Якщо відсутнє пряме залізничне сполучення між пунктами відправлення та приписки, відправлення вантажу до Португалії виконується в рамках мультимодального вантажоперевезення, коли задіяно декілька видів транспорту. Також ми перевозимо продукцію та сировину вантажними автомобілями. Завдяки розгалуженій мережі автошляхів фахівцям з логістики вдається розробити оптимальний маршрут — з мінімальним кілометражем, за принципом від дверей до дверей, з мінімальними простоями в дорозі. В цьому випадку необхідність перевантаження продукції з автомобіля на інші види транспорту відсутня.

Важливо, що менеджери «Neolit Logistics» чудово розуміються на нюансах проходження кордону ЄС та Португалії. Ми ретельно перевіряємо супровідні документи перед рейсом, щоб відправка вантажів до Португалії та у зворотному напрямку пройшла без найменших ризиків затримки чи псування вантажу в дорозі.

Надійні вантажоперевезення в Португалію

Якщо ви не знаєте, як відправити вантаж до Португалії або привезти товар з Португалії в Україну, яким видом транспорту скористатися, які документи потрібні, і як пройти митну легалізацію, зверніться до міжнародного вантажоперевізника “Неоліт Логістикс”. Злагоджена команда візьме на себе всі питання, пов’язані з транспортуванням вантажу за конкурентною ціною. Вартість послуги розраховується для кожного контракту з урахуванням таких характеристик:

 • Параметри вантажу (вага, габарити, особливості).
 • Вид транспорту – вантажний автомобіль, водний транспорт, залізничний контейнер або платформа.
 • Особливі умови – температурний режим, клас небезпеки, негабаритні розміри, у складі збірного вантажу, мультимодальні перевезення, особливості вантажно-розвантажувальних маніпуляцій.
 • Відстань між пунктом завантаження і вивантаження.
 • Додатковий сервіс – контроль ваги, складські послуги, брокерські або експедиторські послуги.
 • Вид страховки.

Перевезення вантажів до Португалії

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Компанія “Neolit Logistics” успішно веде діяльність на ринку міжнародних вантажоперевезень і логістики вже багато років. Ми гарантуємо кожному клієнту:

 • Безпеку вантажу, повне відшкодування збитків у разі псування, втрати продукції з вини вантажоперевізника.
 • Оптимальний маршрут з урахуванням завантаженості транспортного трафіку.
 • Дотримання термінів завантаження, вивантаження, доставки.
 • Митне оформлення вантажу.
 • Сприяння в підготовці пакета документів.
 • Юридичний супровід вантажоперевезення.
 • Вигідну страховку.

Кожен контракт веде персональний менеджер, який відповість на всі ваші запитання, триматиме вас у курсі підготовчих заходів, залишиться на зв’язку до моменту прибуття вантажу і передання його одержувачу за актом приймання-передачі. Обговорити з фахівцем вантажні перевезення в Португалію і з Португалії в Україну ви можете під час особистої зустрічі або телефоном.