Вантажоперевезення на Мальту

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення на Мальту – острів-хаб

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Мальта – невелика острівна держава в Середземномор’ї. Знаходиться на архіпелазі, що включає найбільший острів Мальта, а також невеликі – Гозо і Коміно.

Не має жодної сухопутного кордону. Тому вантажоперевезення Мальта-Україна можливі тільки з підключенням морського або повітряного транспорту.

У першому випадку Ви отримуєте найдешевшу, а в другому – найшвидшу доставку вантажів на Мальту. В обох випадках Клієнт може використовувати всі можливості Неоліт Логистикс по доставці під «ключ»:

 • Складські послуги;
 • Складання маршрутів;
 • Митне оформлення;
 • Підбір і надання транспорту;
 • Отримання всіх супутніх дозволів;
 • Обробку вантажів, включаючи перевалочні роботи.

На архіпелазі функціонують два великих порту. Валлетта – спеціалізується на обслуговуванні з круїзних лайнерів і ремонті суден всіх типів. Обсяг перевалки відносно невеликий – більш 1 млн тонн вантажів на рік.

Основний вантажопереробкою займається Марсакслокк. Це універсальний перевалочний комплекс, що включає контейнерний термінал, причали для перевалки насипних вантажів, зберігання та перекачування нафти і СПГ. Порт входить в число найбільш глибоководних в Середземномор’ї.

Острови архіпелагу пов’язує регулярне поромне сполучення. Вантажопасажирські пороми ходять також між Мальтою, Італією і Північною Африкою.

Перевезення на Мальту

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Сьогодні з України на Мальту поставляється і суднове, механічне обладнання та котли, металургійна продукція, деревина.

Мальта експортує високотехнологічну продукцію. Близько 60% всього експорту складають напівпровідникові вироби, також з острова поставляється фармацевтична продукція, електричні машини, харчові добавки, текстильні вироби. Основні вантажоперевезення з Мальти в Україні припадають на поставки фармацевтичної продукції.

Валетта може стати важливим партнером Києва. Розробляються ідеї створення на острові логістичного хаба з перевалки української аграрної продукції з подальшим розподілом в країни Північної Африки.

Також відомо про плани української компанії «Антонов» центру з технічного обслуговування літаків «Ан», задіяних на міжнародних маршрутах. І сьогодні вантажоперевезення на Мальту в Валлетту Неоліт Логистикс здійснює і авіаційним транспортом. Єдиний на острові міжнародний аеропорт Мальти знаходиться приблизно в 5 км від столиці Валлетти.

Звідси доставка вантажів в Європу для внутрішнього споживання здійснюється автомобільним транспортом. Плата за проїзд вантажівок відсутня. Близько трьох тисяч кілометрів доріг з твердим покриттям безкоштовні для проїзду.

Уточнити вартість вантажоперевезення між Мальтою і Україною Ви можете у менеджерів Неоліт Логистикс.