Вантажоперевезення в Македонію

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення в Македонію – транзитом по Балканам

  • Страхування за пільговими тарифами
  • Повний супровід вантажу
  • Відстеження за допомогою GPS
  • Кредитування постійних клієнтів
  • Індивідуальний підхід

Республіка Македонія – невелика держава на Балканському півострові, що межує з Грецією, Албанією, Сербією, Болгарією, Румунією, Угорщиною.

Завдяки такому числу сусідів Македонія де-факто є транзитною державою. Тому вантажоперевезення Македонія-Україна можуть включати в себе товари не тільки з цього регіону, а й з інших європейських держав.

З огляду на географічне розташування країни вантажі з Македонії в Україну зручніше доставляти літаками або автомобілями. Залізничний транспорт в країні розвинений слабо.

Вантажоперевезення в Македонію в Скоп’є, де розташований найбільший аеропорт країни, в разі необхідності оперативної доставки можливі і авіарейсом.

Фахівці Неоліт Логистикс візьмуть на себе всю роботу з транспортування в аеропорт, організацію навантаження і митне оформлення.

Вартість перевезення автомобільним транспортом буде набагато нижче. До того ж при такому транспортуванні можна без перевалки доставити вантаж за принципом door-to-door.

Перевезення вантажів в Македонію

  1. Збір інформації
  2. Затвердження вартості
  3. Планування маршруту
  4. Упаковка та маркування вантажу
  5. Перевезення вантажу

Дорожня мережа Македонії активно розвивається. Основна розширюється і модернізована автомагістраль в країні є частиною 10-го Пан’європейського коридору. Це близько 18- кілометрів між Сербією і Грецією. Сьогодні це опорна автомагістраль країни, яка акумулює на себе значні вантажопотоки. Стандартний час доставки між Македонією та Україною становить 3-5 днів.

Ми здійснюємо доставку власним і орендованим транспортом Неоліт Логистикс: в автопарку компанії є машини різних типів для переміщення вантажів з різними характеристиками.

Македонія не має виходу до моря. Тому для доставки вантажів до Македонії морським шляхом потрібно використання мультимодальной схеми.

З Неоліт Логистикс Клієнти можуть організувати переміщення товару через морські порти Греції, Болгарії або Албанії з подальшим перевезенням в Македонію автошляхами.

Найзручніше доставляти через Грецію або Болгарію, оптимальний маршрут може бути визначений фахівцями Неоліт Логистикс в залежності від типу вантажу і обсягів вантажів.

Це дозволить визначити ціну перевалки і розрахувати вартість сухопутного плеча доставки.

Клієнти Неоліт Логистикс отримують повне сервісне обслуговування процесу вантажоперевезення по Європі на всіх його етапах – від підготовки митних і транспортних документів і організації зберігання вантажів до виконання перевезення з усіма передбаченими операціями з перевантаження і доставці.