Вантажоперевезення в Ірландію

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
м. Павлоград
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Тернопільська область
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Дніпропетровська область
Автомобільні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Інтермодальні вантажоперевезення – Ірландія

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Ірландія – острів в західній частині європейського континенту. Від материка і Британських островів Ірландію відокремлюють протоки. Однак в силу свого положення, ця острівна країна опинилася на шляху основних морських трансатлантичних торгових шляхів, які лежать між Америкою і Європою, а також між Скандинавією і Чорним континентом.

Завдяки такому розташуванню Ірландія є і великим транспортним хабом, через який проходять об’ємні вантажопотоки. Цей острів пов’язаний транспортним сполученням навіть з найвіддаленішими регіонами світу.

Перевезення вантажів в Ірландію – тільки морем і повітрям

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Вантажоперевезення Ірландія-Україна в силу географічних особливостей завжди виконуються по інтермодальній або мультимодальній схемами.

Це означає, що доставка вантажів в Ірландію буде здійснюватися, як мінімум двома видами транспорту. Один з яких буде морським або повітряним.

Саме тому Клієнту простіше довірити всі операції по організації транспортних перевезень між двома країнами компанії, що забезпечує повний комплекс послуг, включаючи:

 • планування маршруту і розрахунок вартості альтернативних способів доставки
 • страхування відповідальності перевізника
 • роботу з вантажами – від зберігання і перевантаження до консолідації і перепакування в Польщі
 • митне оформлення та отримання всіх необхідних дозволів

Через Ірландію проходить значний обсяг світового контейнерного обороту. А столиця цієї країни є і одним з найбільших портів, через який проходить половина зовнішнього товарообігу Зеленого острова. Виконуючи вантажоперевезення в Ірландію в Дублін, ми також забезпечуємо перевалку і подальше транспортування товарів вглиб країни.

Дублін – великий контейнерний порт і звідси контейнер може бути доставлений безпосередньо в українські гавані або транзитну країну.

У той же час між островом і материком регулярно курсують вантажопасажирські пороми. А це означає, що є можливість використовувати автомобільний транспорт без додаткової перевалки. Вантажний автомобіль може здійснити доставку вантажів в Європу і подолати протоки на поромі, слідуючи далі до митниці і пункту кінцевого призначення.

Неоліт Логистикс перевозить будь-які типи вантажів. Для здешевлення транспортування невеликих обсягів, ми формуємо збірні партії на консолідаційних складах наших партнерів і в власному логістичному комплексі в польському Хелмі.

Клієнт в будь-який момент часу може отримати дані про знаходження та стан вантажу. Вам потрібна додаткова інформація про потенційної вартості перевезення? Наші менеджери проведуть всі необхідні розрахунки.