Вантажоперевезення в Угорщину

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення: Угорщина – одна з головних транзитних країн

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Якщо вас цікавить доставка вантажів до Угорщини з України, а також у зворотному напрямку, запрошуємо до взаємовигідної співпраці. Професійний міжнародний вантажоперевізник – компанія «Неоліт Логістікс» пропонує транспортні послуги під ключ:

 • Беремо на себе підготовку необхідної документації.
 • Надаємо митно-брокерські послуги.
 • Організуємо перевезення продукції, сировини будь-якого характеру та у будь-якому обсязі спеціальними автомобілями.
 • Забезпечуємо за потребою супровід вантажів.
 • Надаємо послуги складів в Україні та Європі.

Послуга вантажоперевезення до Угорщини за принципом “door to door” – це можливість для вас не відволікатися від бізнесу, продумуючи оптимальну транспортно-логістичну схему. Ми вже все продумали і пропрацювали до дрібниць, тому ваші вантажі, довірені «Неоліт Логістикс», гарантовано опиняться у потрібному місці та строго за графіком.

Вантажоперевезення до Угорщини: чому потрібно довірити професіоналам?

Угорщина – одна з країн Євросоюзу, тому доставка вантажів до цієї країни та у зворотному напрямку має свою специфіку. Вона відрізняється від внутрішніх переміщень продукції та сировини. Ввезення та вивезення регламентується законами одразу двох країн – Угорщини, а точніше загальними правилами ЄС та країни відправлення – України.

Важливо: Навіть один некоректно оформлений документ, одне незначне відхилення від вимог стає причиною затримки та арешту завантаженого автомобіля, реекспорту вантажів. Щоб такого не трапилося, вантажоперевезення до Угорщини, Польщі, Німеччини та інших країн ЄС слід довіряти професіоналам.

Наша компанія детально вивчила усі нюанси професійної діяльності. У нашій практиці не було випадків простою транспорту та подальшого псування товарів. Бізнес, який довіряє нам, не стикається зі зривом термінів та розірванням контрактів з вини вантажоперевізника. Тому ваш вибір буде правильним, якщо ви довірите юридичний супровід та безпосередньо перевезення з України до Угорщини, до інших країн (Польща, Німеччина, Чехія та ін.) «Неоліт Логістикс».

Чому вантажоперевезення до Угорщини бізнес довіряє «Неоліт Логістикс»?

Вантажоперевезення з України до Угорщини та назад виконуються нами за стандартами КДПН (CMR) та МДП (TIR Carnet). «Неоліт Логістікс» береться за вантажі будь-якого характеру та обсягу, для кожного рейсу, кожної партії опрацьовуючи власну план-схему. Ви можете довірити нам доставку:

 • товарів продовольчої та промислової групи;
 • виробничого обладнання та побутової техніки;
 • рідких, сипучих, негабаритних, консолідованих вантажів;
 • будівельних матеріалів та добрива;
 • швидкопсувних та крихких вантажів.

У кожному випадку ми суворо дотримуємось профільних стандартів. Для продукції, яка потребує підтримки температурного режиму, підбираються місткі рефрижератори або ізотерми. Якщо вантаж негабаритний, ми використовуємо для нього спеціальні трали.

Стандартні рішення – не ефективні. Ми в цьому впевнені, тому кожному клієнту гарантуємо індивідуальний підхід. Потужна технічна база та компетентні кадрові ресурси – юристи, логісти, менеджери, працівники складу – дозволяють нам вибудовувати ефективну транспортно-логістичну схему для конкретної партії вантажу.

Важливо: Під час складання маршруту фахівці враховують не лише стан доріг, характер вантажу та побажання клієнтів. Ми беремо до уваги індустріальні перешкоди (мости, переїзди), які можуть вплинути на швидкість руху завантаженого транспорту. Така досконалість у дрібницях допомагає нам реалізовувати прості та складні проекти у точній відповідності до тих гарантій, які ми надаємо клієнтам.

Як ми працюємо з вантажоперевезеннями до Угорщини

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Перевезення вантажів до Угорщини з України та у зворотному напрямку починається з отримання нашим менеджером вступних даних від клієнта. Фахівець після їх аналізу та уточнення нюансів виконає попередній розрахунок вартості послуги. Далі – підписання договору, умови якого залишаються незмінними.

Брокери сприяють підготовці необхідної супровідної документації, і логісти, які продумують деталі маршруту. Призначається день відправлення. Важливо, що всі етапи вантажоперевезення реалізуються кваліфікованими фахівцями:

 • вантажно-розвантажувальні роботи виконуються досвідченими вантажниками, за потреби використовується механізована техніка;
 • безпосередньо перевезення здійснюють досвідчені водії із багаторічним стажем;
 • митний сервіс контролюється ліцензійованими брокерами;
 • складський сервіс (контроль вантажу, перепакування, маркування товарів) беруть на себе професійні працівники сучасних складів в Україні та Європі;
 • контроль вантажу на всіх етапах виконують менеджери з допомогою електронних систем стеження.

Зв’яжіться з нами по телефону або залиште заявку на зворотній дзвінок на сайті, щоб дізнатися більше про доставку товарів, сировини до Угорщини та у зворотному напрямку. Прийміть рішення щодо співпраці після консультації!