Вантажоперевезення в Грецію

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Транспортна компанія «Неоліт Логістик» протягом кількох років спеціалізується на міжнародних вантажних перевезеннях, у тому числі регулярно здійснює морські та автомобільні перевезення з України до Греції, а також назад. Спеціалістами компанії Neolit Logistics досконало опрацьовано різні варіанти маршрутів та видів вантажоперевезення до Греції з України, тому проблем із доставкою вантажів будь-якого виду, обсягу та маси не буває. Будемо раді надати комплексну послугу “під ключ”.

Вибір між морем і сушею – вантажоперевезення в Грецію

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Реалії успішного бізнесу в сучасних умовах такі, що не лише великі компанії та промислові підприємства мають партнерів за кордоном. Все частіше на міжнародному ринку можна зустріти представників невеликих фірм, торгових організацій та індивідуальних підприємців. Для багатьох із них міжнародні перевезення до Греції є основним інструментом постачання продукції, виробів та інших товарів. При цьому навіть великі українські промислові групи та холдинги нерідко доручають питання перевезень вантажів спеціалізованим транспортно-логістичним компаніям. Адже у фахівців вже є необхідні досвід та ресурси:

 • налагоджені маршрути руху;
 • великий автопарк;
 • фахівці у міжнародному праві та митному оформленні;
 • власні склади за маршрутом прямування тощо.

Звернення до досвідченого гравця у сфері перевезень вантажів допомагає уникнути проблем затримки відправлення через не враховані зміни у законодавстві країн експортерів та у міжнародному праві, що регламентують постачання товарів з України на внутрішній грецький ринок.

Торгові взаємини України та Греції

Упродовж останніх десятиліть між Україною та Грецією йде жвава торгівля. Перелік експортованих з нашої країни товарів включає широкий асортимент – від продукції металургії, хімічної галузі та сільського господарства, до виробів, вироблених невеликими фірмами і приватними підприємцями. При цьому обсяг постачання варіюється від сотень тонн до кількох десятків кілограм. Понад 98% обсягу продукції, що поставляється з України, припадає на вантажні перевезення до Греції, що здійснюються морським і автомобільним транспортом.

Особливості вантажоперевезень до Греції

У більшості випадків доставка вантажів до Греції виконується з метою їхнього подальшого руху до інших країн світу. Не комерційна таємниця, що найбільший грецький порт Пірей контролюється китайською державною судноплавною компанією Cosco. Розташований на перетині товарних потоків, що випливають з країн Азії, Європи та Близького Сходу, він є одним із ключових транспортних хабів, через який поширюється широкий асортимент товарів з КНР, у тому числі призначених для внутрішнього ринку України.

Також Греція має порти на Середземному, Егейському та Іонічному морі, має численний торговий флот (за кількістю суден займає 3 місце у світі). Крім того, завдяки розвиненій мережі автомобільних доріг може легко здійснюватись доставка вантажу до Греції з будь-якої європейської країни та виконуватись вантажоперевезення у зворотному напрямку.

Здебільшого перевезення вантажів до Греції з України здійснюється морським та автомобільним транспортом. Критерієм вибору є терміновість доставки, характер вантажу, обсяг партії та вимоги до режиму транспортування. Через особливості територіального розташування та інших об’єктивних чинників доставка вантажів із інших країн залізничним і авіаційним транспортом до Греції майже не здійснюється (становить менше 2 % від обсягу імпорту).

Морські перевезення

Оскільки Греція є морською державою, що має третій у світі за кількістю суден торговий флот, і береги його омивають Середземне, Іонічне та Егейське море, більшість вантажів надходить у грецькі порти саме за допомогою морських суден. Морські вантажоперевезення з України здійснюються або балкерами – суднами, що перевозять сипучі вантажі – наприклад, зернові (пшениця, ячмінь тощо). Або контейнеровозами – у стандартних контейнерах, розміром 20 чи 40 футів. Також для перевезення металопрокату, промислового обладнання, у тому числі нестандартного за габаритами, використовуються спеціалізовані суховантажні машини. За бажанням клієнта партія українського товару, що надійшла до грецького порту, буде розсортована і відправлена різним адресатам. Наприклад, частина на внутрішній ринок Греції, частина – транзитом в інші країни.

Автомобільні перевезення

Автомобільні перевезення виконуються переважно тягачем з напівпричепом вантажопідйомністю 20-22 тонн (дозволена в країнах ЄС вантажопідйомність фури). Також можуть використовувати вантажні машини меншої вантажопідйомності та навіть малотоннажні фургони (г/п 1,5 тонни). У порівнянні з морським транспортом, автомобільні вантажоперевезення обходяться трохи дорожче, вони відрізняються мобільністю та можливістю доставляти вантаж одразу за адресою.

Перевезення вантажів в Грецію – Перевага доставки збірного вантажу до Греції

Оскільки через грецькі порти йдуть постачання товарів із Країн Західної Європи, Азії та Близького Сходу, то великою популярністю у українських підприємців користується послуга доставки збірних вантажів до Греції.

Як правило, відправка вантажів до Греції великими партіями здійснюється автотягачами з причепом вантажопідйомністю 20 або 22 тонни, або 20 чи 40 футовими морськими контейнерами. Такий вид вантажоперевезень економічно вигідний великим компаніям та підприємствам, які мають договори про постачання товару у великих обсягах. У разі, коли індивідуальний підприємець або невелика фірма уклала договір із закордонним партнером на постачання продукції маленькою партією чи інший товар невеликого обсягу та маси, то замовляти під навантаження окремий контейнер чи вантажне авто економічно невигідно. Це стосується приватних осіб бажаючих перевезти до Греції кілька коробок з домашніми речами.

Якщо вам потрібна міжнародна доставка малогабаритного вантажу за маршрутом Україна-Греція, рекомендуємо звертатися до нас. Компанія «Неоліт Логістик» організує вам місце у партії збірного вантажу, що перевозиться автотранспортом чи морським шляхом до Греції. Також наші менеджери можуть виконати всі необхідні дії, щоб ваш вантаж пройшов грецькою територією і був доставлений за адресою.

Переваги компанії Neolit Logistics у доставці збірних вантажів до Греції:

 • Вигідні умови та прозорі ціни.
 • Пропонується два види доставки: морським шляхом (більш доступна вартість, але тривале перебування у дорозі) та автомобільним транспортом.
 • Є послуга адресної доставки.
 • Економія грошей на перевезенні.
 • Продумана логістика.

Оскільки консолідація вантажу здійснюється за добре продуманим і налагодженим алгоритмом, то ризик збереження та псування виключений.

Чому нас обирають?

Транспортно-логістична компанія «Неоліт Логістик» спеціалізується на вантажоперевезеннях як по території України, так і за кордоном. За роки своєї діяльності ми відпрацювали маршрути та схеми перевезення вантажів автомобільним, морським, залізничним та авіаційним транспортом. Географія перевезень – країни Європи, Азії, Близького Сходу та інші регіони світу. Серед переваг співпраці з компанією «Неоліт Логістик» слід зазначити таке:

 • Відправляємо всі види вантажів – стандартні, негабаритні, великовагові, рідкі, сипкі тощо.
 • Пропонуємо оптимальні за часом та грошовими витратами маршрути руху.
 • Супровід вантажу на всіх етапах.
 • Оформлення страхового полісу.
 • Вантажно-розвантажувальні та складські послуги.
 • Виготовляємо повний пакет супровідних документів.
 • Беремо на себе проходження митниці.

Якщо ви не знаєте, як відправити вантаж до Греції, менеджери компанії Neolit Logistics нададуть професійну безкоштовну консультацію.