Доставка вантажів в Німеччину

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Вартість доставки вантажу з України до міст Німеччини автотранспортом

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

НАПРЯМОК ВІДСТАНЬ, км ЦІНА (20 Т), грн.
Київ – Берлін1 34038 400
Київ – Гамбург1 62043 200
Київ – Мюнхен1 78245 440

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Німеччина – промисловий лідер Європи. Чудова мережа автобанів, залізниць, продуктивні порти і повітряні гавані цієї країни здатні обробляти мільйони тонн вантажів щорічно. Німеччина – це головний торговельний партнер України в Європі. Обсяг торгівлі між країнами перевищує 6 млрд. Доларів і продовжує зростати з кожним роком. Вантажоперевезення Німеччина-Україна – це потоки з різних товарних категорій.

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Якщо сфера вашої діяльності передбачає вантажоперевезення до Німеччини, будь то Мюнхен, Гамбург або Берлін, пропонуємо скористатися професійним сервісом компанії «Неоліт Логістікс». Організуємо перевезення та доставимо продукцію, сировину в будь-якому обсязі, небезпечні та великогабаритні вантажі у будь-який куточок Німеччини, а також у зворотному напрямку.

Компанія «Неоліт Логістикс» – перевірений перевізник, що пропонує комплексний сервіс за принципом “door to door”. З нами доставка вантажу до Німеччини пройде гарантовано за графіком та без непередбачених ситуацій.

Вантажоперевезення до Польщі: чому потрібно довірити професіоналам?

Важливо відзначити, що вантажні перевезення до Німеччини з України та у зворотному напрямку відрізняються від внутрішньої доставки товарів та сировини. Німеччина є членом Європейського Союзу, тому експорт продукції здійснюється з урахуванням законодавства одразу двох країн – відправлення та отримання. Навіть один неправильно оформлений або некоректно заповнений документ може спричинити затримку навантаженого автомобіля або реекспорту вантажів. Тому важливо продумати не лише безпосередньо доставку, а й передбачити усі юридичні моменти.

Якщо компанія-перевізник не знайома з усіма нюансами діяльності, доставка вантажів до Німеччини може стати складним завданням. Результатом непрофесійного підходу до логістики часто стають простої транспорту, псування товарів, зриви контрактів. Чи готові ви ризикувати так?

Не розглядайте дешеві варіанти, щоб зрештою не платити більше. Вибирайте надійну транспортну компанію, яка працює на профільному ринку багато років, бере на себе всі організаційні питання, гарантує відмінний результат та прозорі чесні ціни. Саме такий сервіс пропонує група компаній “Неоліт Логістикс”, яка вже 13 років успішно веде справи в сегменті логістики (Україна).

Перевезення вантажів в Німеччину з розмитненням (здійсненням митних операцій) і складськими послугами

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Чому обирають “Неоліт Логістікс”?

Доставка вантажу до Німеччини здійснюється нами в рамках КДПГ (CMR) та під МДП (TIR Carnet). Ми беремося доставити вантажі будь-якого характеру та обсягу, будь то:

 • товари продовольчої групи;
 • обладнання, техніку;
 • товари промислової групи;
 • рідкі, негабаритні, консолідовані вантажі;
 • сипучі вантажі та рідини;
 • будівельні матеріали та добрива.

У кожному випадку доставка вантажів до Німеччини здійснюється відповідно до профільних стандартів. Якщо продукція потребує підтримки температурного режиму, вона транспортуватиметься в рефрижераторах чи ізотермах, для негабаритних вантажів подадуть платформи тощо.

Ми практикуємо індивідуальний підхід, оскільки стандартні рішення не дозволяють отримати такий високий результат, якого ми прагнемо. А потужна технічна база дозволяє нам легко підбирати оптимальний варіант транспорту для конкретної партії вантажу.

Якщо компанія звертається за сервісом «під ключ», ми сприяємо або повністю беремо на себе (за довіреністю) підготовку супровідних та дозвільних документів. Наші юристи мають налагоджені контакти у різних інстанціях, що суттєво скорочує всі бюрократичні процедури.

Під час розробки маршруту враховуються побажання клієнта, і навіть стан доріг, наявність індустріальних перешкод (мости, переїзди), які б уповільнити рух навантаженого автотранспорту.

Доставка продукції з України до Німеччини передбачає перетин кількох кордонів. До комплексної послуги нашої компанії входить митний сервіс. Ми декларуємо вантаж, розраховуємо розмір внесків, вносимо дані до Реєстру.

На місці завантаження та вивантаження працюють досвідчені вантажники під керівництвом бригадира, тому вантажно-розвантажувальні роботи не займуть багато часу. За потреби залучається механізована техніка. Якщо договір передбачає складський сервіс (наприклад, контроль вантажу або маркування товарів), то можете розраховувати на високий професіоналізм наших співробітників. Наявність власної мережі складів по Україні та Європі дає можливість бути максимально корисними для своїх клієнтів.

Весь перелік послуг підтверджує, що наші партнери як у Німеччині, так і в Україні можуть займатися бізнесом, не відволікаючись на вирішення транспортних завдань. Ми повністю беремо на себе і готові будь-який момент часу доповісти в телефонному режимі або електронною поштою про підготовчу роботу, про стан вантажу на складі або в дорозі, про місцезнаходження автомобіля.

Як ми працюємо?

Зателефонуйте нам багатоканальним телефоном або напишіть на сайті. Ми зв’яжемося з вами для уточнення деталей, виконаємо попередній розрахунок вартості послуги, розповімо детальніше про всі нюанси доставки вантажів до Німеччини. Щоб ми почали роботу, залишиться підписати договір, основні пункти якого, у тому числі «вартість послуги», залишається незмінним весь термін дії, незважаючи ні на які форс-мажори.

Вартість доставки вантажу з України до міст Німеччини автотранспортом

Наші фахівці розрахують точну вартість з урахуванням усіх параметрів, а також діючих акцій і пропозицій. Просто поставте завдання. Наші фахівці запропонують кращі рішення і нададуть повну інформацію по цікавлять Вас.

Повне сервісне обслуговування вантажоперевезень з / в Німеччині в / з України

Повний цикл включає в себе всю необхідну підтримку і вирішення всіх возікающіх питань на будь-якому з етапів вантажоперевезення з Німеччини, а саме:

 • оформлення вантажів на митниці
 • підготовку супровідних документів
 • страхування переміщуваних товарів
 • обробку вантажів і складське зберігання
 • визначення оптимальних маршрутів для модальних, інтермодальних, транзитних, збірних перевезень.

Переваги перевезень з ГК Неоліт

 • Наявність власного автопарку
 • досвід роботи
 • різні типи і обсяги перевезених вантажів.

Досвід компанії Неоліт

ГК Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 13 років.

Послуги ГК Неоліт

 • Міжнародні перевезення
 • Перевезення по Україні
 • Страхування вантажу
 • Надання складських площ і т.д.

Співпраця з ГК Неоліт

Про компанію

Страхування грузів

Складські послуги

Ми надаємо вигідні умови співпраці. Докладніше:
співробітництво.