Вантажоперевезення в Великобританію

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення до Англії — один із пріоритетних напрямків діяльності міжнародної компанії «Neolit Logistics». Ми організуємо доставку «під ключ» усіх типів вантажів, у тому числі рідких, сипких, габаритних та негабаритних вантажів у короткі терміни та за оптимальними цінами. Для наших клієнтів це означає, що вони можуть займатися своїми справами, не вникаючи у транспортні процеси та логістику. Доставимо ваше відправлення з України в Лондон, Бірмінгем, Лідс, Глазго, Манчестер, Ліверпуль, Брістоль та інші міста острівної держави суходолом або морем в цілості та безпеці, в обумовлені терміни.

Вантажоперевезення в Великобританію – володарку морів

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Острівна держава розташована на північному заході Європейського континенту. Країна з високим економічним рівнем розвитку є великим імпортером товарів різного профілю та призначення. Це дитячі речі, продукти харчування, верстати та обладнання для торгівлі, техніка та автозапчастини, текстиль та косметика. У свою чергу до Англії експортується сировина, така як метал, ліс, мінеральні копалини.
Географічні особливості Англії визначають можливі шляхи доставки вантажів до цієї країни з України та у зворотному напрямку — морем, повітрям, мультимодальним способом. Оскільки небо України наразі закрите, доступними залишилися морські та комбіновані вантажоперевезення, що передбачають доставку Європою автомобільним або залізничним транспортом, а далі — паромом або автомобілями під протокою Ла-Манш підводним транспортним тунелем.

Якщо термінової відправки немає потреби, перевезення морем — більш вигідний варіант з фінансової точки зору. Коли важливе суворе дотримання термінів, вантаж варто відправити автомобільним або вантажним залізничним складом з наступною паромною переправою або автомобілями підводним транспортним тунелем.

Є нюанси й у підготовці документації. Англія перестала бути країною Євросоюзу. На території держави діють свій Закон про зовнішньоекономічну діяльність та Митний кодекс. Але при доставці вантажів вантажними машинами чи поїздом шлях проходитиме через країни ЄС. Тому важливо при оформленні супровідної документації, сертифікатів дотриматися всіх норм і вимог. Якщо цього не зробити, можливий арешт вантажу на одному з кордонів та його реекспорт.

Варіанти доставки вантажу до Англії

Компанія “Неоліт Логістикс” практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Це означає, що ми розробляємо маршрут, підбираємо вид транспорту з урахуванням обсягу та габаритів вантажу, характеру продукції, що перевозиться, бажаних термінів доставки. Доставка вантажу до Англії здійснюється контейнерами та контейнеровозами, тентами, рефрижераторами, тралами, цистернами, країнами Європи — залізничними платформами.

Ми надаємо послугу «від складу до складу». І тут використовується кілька видів транспорту і вантаж доставляється безпосередньо на адресу одержувача. Наприклад, зі складу відправника вантаж забирає автотранспорт, далі він перевантажується на залізничну платформу, далі знову автотранспорт і паром. Також можлива доставка вантажів автомобілями підводним транспортним тунелем, який проходить під протокою Ла-Манш. У країні призначення вантаж перевантажується на машини та доставляється на адресу одержувача.

Затребувана доставка вантажів до Англії з України та у зворотному напрямку у складі збірної партії. Ця послуга особливо популярна серед представників малого та середнього бізнесу, які відправляють та отримують невеликі обсяги товарів. Мінімізація транспортних витрат – головна перевага сервісу.

Доставка збірних вантажів до Англії компанією «Neolit Logistics» вигідна. Наші клієнти отримують:

 • Конкурентні ціни – оплачується лише «своє місце» у транспорті.
 • Доставка залізницею, морем або вантажним автомобілем.
 • Дотримання термінів, проходження митного контролю, складський сервіс.

Консолідація вантажів відбувається в Україні та Європі за відпрацьованим алгоритмом, що виключає ризики псування чи втрати.

Як видно з доступних варіантів, відправити вантаж можна різними способами. Щоб бути впевненим у успішності перевезення з України до Англії, звертайтесь до спеціалістів. Транспортно-логістична компанія Neolit Logistics має відпрацьовані маршрути руху, які можуть бути скориговані під конкретний контракт. У нашому штаті працюють компетентні менеджери, які продумують рейс до дрібниць, щоб уникнути затримки, арешту та реекспорту вантажу через порушення законодавчих норм країн-учасниць та ЄС. Безпечні та недорогі вантажні перевезення в Англію з України можливі, якщо береться за справу «Neolit Logistics».

Перевезення вантажів до Англії від нашої компанії — налагоджений процес, у якому беруть участь найкращі профільні фахівці України. Відправлення вантажів до Англії нами ретельно готується:

 • вивчаються дані, надані клієнтом;
 • продумується маршрут;
 • узгоджуються деталі із замовником;
 • сприяє підготовці пакету супровідної документації;
 • вантаж страхується;
 • у визначений термін здійснюється завантаження;
 • міжнародні перевезення в Англію контролюються за допомогою супутникового зв’язку;
 • на місці призначення виконується розвантаження;
 • вантаж передається одержувачу актом приймання-передачі.

Зверніться до менеджера «Неоліт Логістикс» за консультацією, щоб дізнатися більше.

Чому варто звернутися до «Неоліт Логістикс»

Маючи колосальний досвід міжнародних вантажних перевезень, ми точно знаємо, як відправити вантаж до Англії швидко, безпечно, недорого.

 • Наші фахівці знайомі із законодавчими нормами та всіма деталями міжнародних вантажних перевезень.
 • Ми маємо сотні відпрацьованих маршрутів, затверджених схем.
 • Ми беремося за розв’язання задач різної складності, перевозимо негабаритні, небезпечні вантажі. Персональний менеджер повністю веде договір від попереднього розрахунку до передачі товару одержувачу.
 • Великий парк дозволяє підібрати варіант з урахуванням виду вантажу, його специфіки.
 • Ми забезпечуємо швидке та акуратне навантаження, фіксацію вантажів для безпечної доставки.
 • Компанія надає повний комплекс складських послуг: маркування, контроль ваги, перепакування продукції.

Забудьте про всі транспортно-логістичні питання. Ми доставляємо вантаж «під ключ», тобто повністю беремо їхнє рішення на себе. Додатково можна скористатись послугами експедитора.

Перевезення вантажів до Великобританії

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Якщо ви хочете відправити вантаж будь-якого обсягу та характеру з України до Англії або у зворотному напрямку, зателефонуйте нам або приїжджайте в офіс. Надайте інформацію про партії, пункти відправлення та призначення. Обговоріть з фахівцем деталі, менеджер вислухає ваші побажання. Вони будуть враховані під час укладання договору. Далі фахівці становитимуть маршрут, підберуть транспорт, розрахують можливі терміни доставки. Вам залишається сплатити послугу. Ціна контракту не змінюється за жодних умов.