Вантажоперевезення в Чехію

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Використовуємо транспорт будь-яких типів

Тентоване авто

Вантажопідйомність
20-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Рефрижератор

Вантажопідйомність
12-23 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Ізотерм

Вантажопідйомність
3-25 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Контейнеровоз

Вантажопідйомність
20 тонн
Об `єм
33-33,2 м3
Замовити

Jumbo

Вантажопідйомність
до 20 т
Об `єм
96-110 м3
Замовити

Зерновоз

Вантажопідйомність
12-22 т
Об `єм
60-92 м3
Замовити

Цистерни

Вантажопідйомність
4,5-11 т
Об `єм
1 500-50 000 м3
Замовити

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Компанія «Неоліт Логістик» спеціалізується на організації та проведенні вантажоперевезень будь-яким видом транспорту. Виконуємо вантажоперевезення до Чехії стандартних та негабаритних вантажів. Допоможемо здійснити міжнародний переїзд, перевезти особисті речі, споживчі товари, небезпечні вантажі, хімічні речовини. Додаткові послуги:

 • консолідація вантажів на складах тимчасового зберігання (угруповання дрібних партій товарів дозволяє знижувати витрати на транспортування);
 • індивідуальний підхід (підбір оптимального маршруту та логістичної схеми з урахуванням потреб, побажань та бюджету клієнта);
 • безкоштовні консультації, рекомендації щодо зниження витрат, допомога під час підготовки супровідної документації (розкажемо, як відправити вантаж до Чехії з мінімальними витратами);
 • оформлення митних документів на експорт до Чехії та країн ЄС;
 • виконаємо «розмитнення» (процедура легалізації транспортування вантажів через кордон).

Компанія «Неоліт Логістик» надає послуги приватним та юридичним особам. Надаємо всі документи, у тому числі прибуткові з ПДВ, митні декларації.

Вантажоперевезення в Чехію – особливості

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Чехія розташована на відстані близько 1400 км від України. Доставка вантажів до Чехії та назад здійснюється переважно автотранспортом або залізничним транспортом. Термін доставки – від 1-2 днів залежно від віддаленості пункту призначення. Активна торговельна співпраця між державами триває кілька десятиліть. Обсяги експорту з України до Чехії становлять близько 217 млн доларів щорічно. Україна постачає продукцію чорної металургії, вироби зі сталі, чавуну та інших металів. Інші популярні експортні товари:

 • сільгосппродукція та продукти харчування (олія, цукор, м’ясо);
 • електричні машини;
 • деревина та вироби з дерева;
 • мінеральне паливо, нафту та нафтопродукти.

Товари, які експортують в Україну з Чехії, включають автомобільну техніку, мотоцикли та велосипеди, а також комплектуючі до них, телефонне обладнання, радіоприлади, електричні дроти. З Чехії везуть алкогольні напої, тютюнові вироби, продукцію з порцеляни, чеського скла та кришталю, канцелярське приладдя та продукти хімічної промисловості.

Особливості вантажоперевезень до Чехії

Чехія – одна з країн, що приєдналися до Шенгенської угоди, що передбачає відсутність прикордонного контролю при переїзді в межах країн-учасниць. Це один із популярних напрямків. Транспортування вантажів з України та у зворотному напрямку вимагає дотримання законодавства та статутів Чехії, Шенгенської та Європейської Спілок. За допомогою кваліфікованого логіста перевезення з України до Чехії виконуються без проблем та затримок у суворо обумовлені з клієнтом терміни. Стандарти, що діють на території Чехії:

 • Обмеження постійного характеру поширюються на вантажні автомобілі, вантажопідйомність яких перевищує 3,5 тонни, а також тягачі, фури та автопоїзди вантажопідйомністю понад 7,5 тонни. Транспортування заборонено у неділю та святкові дні у період з 13-00 до 22-00 за місцевим часом. Обмеження є актуальним для автотранспортних магістралей 1 класу.
 • Обмеження тимчасового характеру діють у період з 1 липня до 31 серпня. Транспортування автомобільними шляхами 1 класу заборонено з 17-00 до 21-00 п’ятниці, з 7-00 до 13-00 суботи, з 13-00 до 20-00 неділі та святкових днів.
 • Обмеження в період з 15 квітня до 30 вересня діють для вантажних автомобілів, габарити яких на 60 см перевищують номінальні значення. Проїзд трасами 1 класу заборонено з 15-00 до 21-00 п’ятниці, неділі та святкових днів, з 7-00 до 11-00 суботи.

На деяких автомагістралях 1 класу розташовані платні ділянки. Вантажні автомобілі, що пересуваються територією Чехії в зимовий період, повинні бути оснащені зимовими шинами, засобами захисту від снігу та льоду.

Перевезення вантажів до Чехії з компанією «Неоліт Логістик»

Перевезення вантажів до Чехії потребує професійного підходу, що дозволяє дотримуватися термінів та уникати проблем із правоохоронними та контролюючими органами країн ЄС. Внаслідок цього виключаються простої на митних складських майданчиках, зменшуються витрати, пов’язані з транспортуванням. Компанія «Неоліт Логістик» – це команда професіоналів, яка має потрібні знання та ресурси для надання логістичних послуг на високому рівні. Що ми пропонуємо:

 • добір вантажних автомобілів та іншого транспорту з урахуванням типу товару (товари, що швидко псуються, продукти харчування, хімічні та небезпечні речовини вимагають особливих умов транспортування, зберігання та супроводу);
 • сприяння підготовці пакету супровідних документів;
 • брокерські послуги.

Нашим клієнтам доступна послуга експрес доставки. В цьому випадку доставка вантажу до Чехії виконується в найкоротші терміни – від 1 дня.

Доставка збірних вантажів до Чехії

Якщо виникає потреба в транспортуванні невеликої партії товарів, доставка збірних вантажів до Чехії стане оптимальним рішенням. Переваги:

 • мінімізація витрат – витрати на вантажоперевезення діляться між усіма власниками товарів, що перевозяться;
 • підвищення ефективності бізнес-процесів (завдяки можливості недорого перевозити невеликі партії товарів розширюються перспективи для раціональної організації товарного потоку).

Клієнти нашої компанії можуть вибирати зручний спосіб доставки, у тому числі за схемами «від дверей до дверей» та вантажні перевезення до Чехії «під ключ». Транспортування «під ключ» включає повний комплекс логістичних послуг, спрямованих на легальну доставку товарів у мінімальні терміни з мінімальними витратами. В цьому випадку клієнту не доводиться турбуватися про транспортну упаковку чи оформлення документів – вирішення всіх питань беруть на себе співробітники нашої компанії.

Перевезення вантажів в Чехію

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Відправлення вантажів до Чехії виконується у кілька етапів, які включають розробку маршруту, підготовку супровідної документації, отримання дозволів у разі потреби. Додаткові послуги:

 • транспортування складу тимчасового зберігання (при перевезенні збірних партій);
 • обробка – додаткове пакування, угрупування партій;
 • фулфілмент (логістичні послуги на аутсорсі, наприклад оренда складських приміщень на території Чехії).

Міжнародні перевезення до Чехії проходять територією Польщі та Словаччини. Вартість залежить від виду, ваги та обсягу вантажу. Транспортування вантажним автотранспортом – економічно вигідне рішення. Серед переваг – доступна вартість, незалежність від розкладу руху поїздів, відсутність затримок у дорозі (порівняно із залізничним транспортом). Інші переваги:

 • можливість розробки гнучкого найкоротшого маршруту завдяки розгалуженій мережі автомобільних доріг;
 • доставка товарів «від дверей до дверей»;
 • можливість консолідації вантажів.

Один із важливих плюсів компанії «Неоліт Логістик» – наявність різноманітного парку автомобільної техніки, що дозволяє підібрати вантажні машини з урахуванням типу, габаритів та ваги вантажу. У результаті ми можемо гарантувати клієнтам безпеку споживчих властивостей товарів. Зазвичай для транспортування товарів використовуються тягачі із напівпричепами та причепами загальною вантажопідйомністю 22 тонни. Інший найпоширеніший вид транспорту – вантажні фургони вантажопідйомністю до 1,5 тонни.