Вантажоперевезення в Болгарію

Розрахувати вартість
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю

ПрАТ Птахофабрика Тернопільська

22.08.2023
Автомобільні перевезення

Транспортно-логістична компанія ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” на підставі Договору №3161/260922-1 від 26.09.2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу вантажним транспортом у міжнародному сполученні. ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” надавало транспортно-експедиторські послуги з організації міжнародного перевезення вантажу автомобільним транспортом, послуги з перевезення стандартних вантажів.ТОВ “НЕОЛІТ-ГРУП” зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно приймає рішення та надає...

Читати відгук повністю

JUNK

14.08.2023
Мультимодальні перевезення

Хочемо подякувати брокерам “Неоліт Логістик” від нашої компанії Junk за високу компетентність, оперативність та вирішенні складних завдань при оформленні імпорту автомобільних запчастин. Ми і надалі будемо продовжувати співпрацю з компанією “Неоліт Логістик” та будемо щиро рекомендувати її.  

Читати відгук повністю

Свитязь

09.08.2023
Львівська
Автомобільні перевезення

ТзОВ “Свитязь” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “НЕОЛІТ ГРУП”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації автомобільних перевезень, можливість вирішувати складні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “НЕОЛІТ ГРУП”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні. 

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вантажоперевезення в Болгарію – безпосередньо морем і в обхід по суші

 • Страхування за пільговими тарифами
 • Повний супровід вантажу
 • Відстеження за допомогою GPS
 • Кредитування постійних клієнтів
 • Індивідуальний підхід

Болгарія – невелика держава, розташована на південному сході Європи, частково на Балканському півострові.

Основними видами транспортування вантажів в Болгарії є автомобільні перевезення. По автомагістралях країни переміщується 75% всіх вантажів.

Доставка в Болгарію і з Болгарії в Україну забезпечується Неоліт Логистикс власним і орендованим автомобільним транспортом. Колесами забезпечується доставка до складу призначення або «до дверей», виключаючи додаткові витрати, що виникають в ході мультимодального перевезення.

Неоліт Логистикс забезпечує транспортування будь-яких типів вантажу:

 • комплектні і збірні партії
 • генеральні вантажі
 • насипні і наливні вантажі
 • великогабаритні об’єкти, в тому числі продукція машинобудування
 • продовольство і продукти харчування

Якщо перевезення виконується тільки по автодорогах, то товар повинен пройти транзитом як мінімум через одну країну.

У Болгарії діяли обмеження, які могли зривати терміни поставок. Особливо, якщо мова йшла про переміщення через країну транзитних вантажів. Традиційно вводилися обмеження на рух вантажівок при температурі повітря в 35 градусів, а також переміщення великотоннажних автомобілів в святкові і вихідні дні. Наші аналітики володіють найактуальнішою інформацією про стан на дорогах країни, щоб вантажоперевезення в Болгарію в Софію і інші регіони країни здійснювалися без затримок.

Перевезення вантажів в Болгарію водними шляхами

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Вантажоперевезення Болгарія-Україна морським транспортом можуть виявитися в ряді випадків зручніше. І це стосується не тільки великих партій товарів, доставка яких по морю навіть на коротких відстанях виявляється набагато дешевше. Україна і Болгарія пов’язані по Дунаю, де обидві країни мають функціонуючі річкові флоти.

У Болгарії перевалкою займаються великі порти в Бургасі та Варні, там же знаходяться і найбільші міжнародні аеропорти країни.

З Одеської області в напрямку Болгарії ходить вантажопасажирський пором, який дозволяє виконувати транспортування певних категорій вантажу з Болгарії в Україну і в зворотному напрямку без додаткової перевалки.

Логісти Неоліт Логистикс надають Клієнтам найбільш збалансовані варіанти маршрутів з урахуванням типу вантажу, ціни і швидкості доставки.

Ми також забезпечуємо митне оформлення вантажів, які переміщуються, надаючи замовникам можливість стежити за процесом доставки вантажів з Європи в Україну в режимі реального часу.