Залізничні перевезення

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Ціни на ЖД перевезення

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Найменування послуг Націнка
Оплата залізничного тарифу по Україні3%
Оплата тарифу по території Казахстану5%
Термінальні збори по порту10%
Перевезення залізничних вагонів поромом10%
Оформлення документів500 грн
Оплата додаткових сборів за станціями3%
Прорахунок тарифуБезкоштовно
Ремонт вагонів10%
Переадресація вагону на шляху прямування300 грн.

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ДП НВКГ “Зоря-Машпроект”

12.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ДП НВКГ “Зоря-Машпроект” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “НВП ЕЛАСТ”

09.02.2024
Автомобільні перевезення

Компанія ТОВ “НВП ЕЛАСТ” рекомендує ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” як надiйного та вiдповiдального Партнера, виконуючого свої обов’язки якiсно, професiонально, без затримок або порушень умов Договору.ТОВ “НЕОЛІТ ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з організації мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з...

Читати відгук повністю

ТОВ “Єврокул”

28.02.2024
Негабаритні

Компанія ТОВ “Єврокул” рекомендує ТОВ “Неоліт-груп” як надійного та відповідального партнера, виконуючого свої обов’язки якісно, професіонально, без затримок або порушень умов Договору. ТОВ “НЕОЛlТ-ГРУП” неодноразово надавало транспортно-експедиторськi послуги з органiзацiї мiжнародного та внутрiшнього перевезення вантажу автомобiльним транспортом, послуги сiдельного тягача та напiвпричепа (трала), послуги з перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажiв, послуги з перевезення наливного...

Читати відгук повністю

Павлоградська зернова компанія

19.09.2023
Автомобільні перевезення

Наша організація ПП “Павлоградська зернова компанія” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт-Груп” при організації перевезень. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішування надскладних завдань та виконання перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Груп”, адже ця компанія є надійним партнером...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Перевезення залізничним транспортом –  найнадійніший, недорогий і безпечний вид перевезень. Це одне з основних напрямків діяльності Неоліт Логистикс. Нами надаються перевезення вантажів ж / д транспортом по Україні, країнам-членам СНД, Європи, працює азіатський напрямок.

Наша компанія може організувати перевезення великовагових, небезпечних та негабаритних грузов. Для перевезення деяких небезпечних вантажів використовується саме ж/д транспорт.

Переваги залізничного транспорту

Як і будь-який інший вид послуг логістики, перевезення ж/д транспортом по Україні і світу мають ряд індивідуальних особливостей і переваг.

 • Ціна. Якщо говорити про маршрути з великою протяжністю, перевезення ж/д транспортом завжди будуть вигідніше авіаперевезень і транспортування товару морем. Вони можуть бути навіть дешевше перевезень автотранспортом. Тут простежується пряма залежність ціни від віддаленості точки прибуття і кількості вантажу.
 • Швидкість. Потяги не стоять в пробках, рідко ламаються і рухаються з високою швидкістю в будь-який час доби. Вони менш решти транспорту залежні від погодних умов і інших проблем. Перевезення залізничним транспортом набагато рідше призводять до запізнень з усіма витікаючими наслідками.
 • Безпека. Перевезення ж/д транспортом по Україні та іншим країнам гарантують майже 100% збереження вантажу. При такому транспортуванні, ймовірність пошкодження через погані дороги, аварійні ситуації та інші форс-мажорні обставини –  мінімальна. Крім того, нами застосовується спеціальна система контролю збереження вантажу. Багато товарів перевозяться в безпечних контейнерах.
 • Універсальність. Існує безліч вагонів різних типів. Вони дозволяють перевозити майже всі типи вантажу. Для перевезення деяких негабаритних вантажів ж/д транспорт буде кращим варіантом серед всіх можливих типів транспорта. З допомогою спеціальних платформ можна транспортувати негабарит, який фізично неможливо перевезти автотранспортом.

Наскільки можна судити з вищеописаних фактів, залізничні перевезення недорогий і безпечний вид доставки. Вони дуже зручні для підприємств в промислових містах, так як дозволяють проводити відвантаження товару або виробів в короткі терміни і майже в будь-яких обсягах. Останнім часом представники малого і середнього бізнесу все частіше використовують перевезення своєї продукціі ж/д транспортом по Україні і на закордонні напрямки. Порівняно низька ціна робить цей вид перевезень дуже зручним для компаній, чий бюджет на логістику невеликий. А в кризові часи залізничні перевезення зовсім стають дуже зручним виходом для економії коштів. Нехай за деякими напрямками доставка автотранспортом буде швидше, але ж/д вагони в будь-якому випадку безпечніші і дешевші.

Вантажні залізничні перевезення – чому варто звернутися в Неоліт Логистикс

Ми досвідчена компанія, яка щодня здійснює ж/д перевезення як всередині України, так і за її межами. Більше 13 років працюємо на ринку послуг логістики. Перевезення залізничним транспортом в ГК Неоліт Логистикс – це цілий комплекс заходів, спрямованих на здійснення своєчасної та безпечної доставки. Завдяки високому професіоналізму співробітників, ми практично довели до автоматизму всю роботу по залізничних перевезеннях.

Довіряючи перевезення ж/д вагонами нам, Ви можете перебувати в повній впевненості, що всі етапи транспортування знаходяться під тотальним контролем. Завантаження/вивантаження пройде безпечно, вантаж приїде в термін, а всі труднощі, пов’язані з дозвільною документацією, і можливі проблеми будуть вирішені і не потребують Вашої прямої участі. Крім того, ми надаємо послуги кредитування Клієнта, складські послуги, митно-брокерські та страхові послуги.

Завдяки довгостроковому і плідному співробітництву з компанією «Укразалізниця», будь-які перевезення ж/д транспортом по Україні відбуваються в термін і максимально надійно. Ми здатні доставити Ваш вантаж навіть в найглухіші куточки країни і зробити транзит через територію України.

До Ваших послуг надається можливість перевезення вантажів в наступних видах рухомого складу:

 • криті вагони (вантажопідйомністю 68 т, 120 м3,138 м3,150 м3)
 • ізотермічні вагони серії 918 (вантажопідйомністю 48,5 – 53 т, 127 м3,136 м3)
 • вагон-термос (вантажопідйомністю 60 т 126 м3)
 • напіввагони (люкові, глуходонні)
 • хопер-цементовоз
 • зерновози
 • цистерни
 • універсальні і фітингові платформи

Щоб замовити перевезення вантажів залізничним транспортом в Неоліт Логистикс, Вам достатньо просто зателефонувати нашим менеджерам і зробити запит. Вони нададуть кваліфіковану допомогу, приймуть замовлення, розрахують вартість, розроблять маршрут, займуться оформленням документації і повністю проконтролюють доставку вантажу. При необхідності, Ви зможете замовити митно-брокерські послуги, страховку, складські послуги. Всі нюанси ми контролюємо самостійно, а Ви можете не перейматися і займатися більш важливими справами.

Міжнародні залізничні перевезення з України

Українська мережа залізниць відрізняється високою пропускною здатністю і є однією з найбільш протяжних в Європі. Міжнародні вантажоперевезення жд обслуговують значний обсяг експортно-імпортного товарообігу країни. Також транзитом через Україну проходять ряд транс’європейських транспортних коридорів в широтному і меридианном напрямках.

З півночі на південь товари переміщуються по залізничному транспортному коридору Балтика-Чорне море. Широтні перевезення здійснюються за кількома напрямками. Найбільшим за своїм потенціалом є Транскаспійський коридор, який дозволить здійснювати міжнародні залізничні перевезення з Китаю і ряду інших країн, включно з Україною, в Європейський Союз.

Безпосередньо з України міжнародні залізничні перевезення можна замовити в сусідні країни: Угорщину, Молдову, Польщу, Румунію, Словаччину.

Неоліт Логистикс організовує міжнародні залізничні вантажні перевезення, вартість яких визначається нашими фахівцями після отримання повної інформації про вантаж, його місцезнаходження, термінів і місця доставки.

При організації міжнародних залізничних перевезень в західному напрямку виключно залізничним транспортом потрібно враховувати необхідність перевалки вантажу або зміни колісних пар на вагонах, в зв’язку з різницею в ширині колії рейок в Україні та Європі. На західних кордонах країни працює кілька пунктів перевалки, при розробці маршруту наші фахівці підберуть оптимальний варіант з урахуванням специфіки вантажу і конкретної країни доставки.

Залежно від типу вантажу фахівці компанії забезпечать поставку під навантаження вагонів різного типу:

 • рефрижераторів
 • хоперів
 • цистерн
 • піввагонів
 • платформ
 • критих вагонів

Максимальна економічна ефективність перевезення залізницею досягається при переміщенні насипних, навалювальних і наливних вантажів на відстань від 500 км і більше.

Фахівці Неоліт Логистикс розроблять для Вас оптимальний формат залізничної доставки і візьмуть на себе весь процес організації перевезення і її оформлення.

Міжнародні З/Д перевезення – надійність і дешевизна

Залізничний транспорт є одним з найбільш зручних і швидких способів переміщення великих обсягів вантажів різного типу між країнами, що мають сухопутне сполучення.

Україна має розвинену мережу залізниць, частина яких включена в трансконтинентальні транспортні коридори. Неоліт Логистикс організовує міжнародні залізничні перевезення вантажів з України в різних напрямках:

 • Західному – країни Європи
 • Північному – Прибалтика, Скандинавія
 • Східному – СНД і країни Азії

В інтересах Клієнтів можуть бути задіяні інтермодальні схеми з переміщенням на морських поромах для доставки або транзиту товарів через країни Каспійського і Чорноморського басейнів.

Важливими складовими ціни доставки є маршрут, тип і число одиниці використовуваного рухомого складу:

 • спеціалізовані вагони – хопери, цементовози, цистерни і т.д
 • універсальні вагони – платформи, напіввагони і т.д

Для розрахунку вартості переміщення певних типів вантажів важливе значення має сезонний фактор. Зокрема, це стосується переміщення зернових в літньо-осінній період, коли може виникати дефіцит рухомого складу.

Неоліт Логистикс має великий досвід реалізації проектів транспортування великогабаритних вантажів в тому числі спеціальної техніки та промислового обладнання.

Для доставки таких об’єктів на дальні відстані ми використовуємо міжнародні перевезення залізничним транспортом.

Ми також надаємо митно-брокерські послуги, замовити які Ви можете в єдиному пакеті з послугою експедирування вантажів.

У Неоліт Логистикс можна замовити міжнародні залізничні та авіаперевезення, вартість яких буде швидко розрахована нашими менеджерами за запитом.