Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Новости нашей компании
Актуальні питання про новий законопроект стосується залізничного транспорту Актуальні питання про новий законопроект стосується залізничного транспорту

Новий проект закону України про залізничний транспорт регулює правові, організаційні, соціальні та економічні сфери діяльності залізничних перевезень. Іншими словами, це нові правила на ринку перевезень для вантажовідправників, вантажоодержувачів, операторів, інвесторів та інших учасників цього ринку, оборот якого складає від 70 до 100 млрд гривень в рік.

07.07.2016
Читати докладніше

Перевезення залізничним транспортом

Ціни на ЗД перевезення

Найменування Ціна
Оплата зд тарифу по Україні 3%
Оплата тарифу по території РЗД 5%
Оплата тарифу по території Казахстану 5%
Термінальні збори по порту 10%
Перевезення зд вагонів паромом 10%
Оформлення документів 300 грн.
Оплата додаткових зборів по станції 20%
Інформаційний супровід вагонів по шляху слідування Безкоштовно для Клієнтів, для інших - гнучкі тарифи
Прорахунок тарифу Безкоштовно
Ремонт вагонів 20%
Переадресація вагона на шляху слідування 300 грн.

 Залізничні перевезення - найнадійніший, недорогий і безпечний вид перевезень. Це один із основних напрямків діяльності ГК «НЕОЛІТ». Нами надаються перевезення вантажів з / д транспортом по Україні, країнам-членам СНД, Європи, працює азіатський напрямок.

Наша компанія може організувати перевезення великовагових, небезпечних та негабаритних вантажів. Для перевезення деяких небезпечних вантажів використовується саме з / д транспорт.

Щоб дізнатися точну вартість перевезення, заповніть анкету, і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Залізничні перевезення вантажів - переваги

Як і будь-який інший вид послуг логістики, залізничні перевезення по Україні і світу мають ряд індивідуальних особливостей і переваг.

Ціна. Якщо говорити про маршрути з великою протяжністю, перевезення з / д транспортом завжди будуть вигідніші авіаперевезень і транспортування товару морем. Вони можуть бути навіть дешевше перевезень автотранспортом. Тут простежується пряма залежність ціни від віддаленості точки прибуття і кількості вантажу.

Швидкість. Потяги не стоять в пробках, рідко ламаються і рухаються з високою швидкістю в будь-який час доби. Вони менше, ніж інші, залежать від погодних умов і інших проблем. Перевезення залізничним транспортом набагато рідше призводять до запізнень з усіма витікаючими наслідками.

Безпека. Перевезення з / д транспортом по Україні та іншим країнам гарантують майже 100% збереження вантажу. При такому транспортуванні, ймовірність пошкодження через поганий дороги, аварійних ситуацій та інших форс-мажорних обставин - мінімальна. Крім того, нами застосовується спеціальна система контролю збереження вантажу. Багато товарів перевозяться в безпечних контейнерах.

Універсальність. Існує безліч вагонів різних типів. Вони дозволяють перевозити майже всі типи вантажу. Для перевезення деяких негабаритних вантажів з / д транспорт буде кращим варіантом серед всіх можливих типів транспорту. За допомогою спеціальних платформ можна транспортувати негабарит, який фізично неможливо перевезти автотранспортом.

Наскільки можна судити з вищеописаних фактів, залізничні перевезення - оптимальний вид недорогої і безпечної доставки. Вони дуже зручні для підприємств в промислових містах, так як дозволяють проводити відвантаження товару або виробів у короткі терміни і майже в будь-яких обсягах. Останнім часом представники малого і середнього бізнесу все частіше використовують перевезення своєї продукції з / д транспортом по Україні і на закордонні напрямки. Порівняно низька ціна робить цей вид перевезень дуже зручним для компаній, чий бюджет на логістику невеликий. А в кризові часи залізничні перевезення вантажів стають дуже зручним виходом для економії коштів. Нехай за деякими напрямками доставка автотранспортом буде швидше, але з / д вагони в будь-якому випадку безпечніше і дешевше.

Чому варто звернутися до ГК «НЕОЛІТ»

Ми досвідчена компанія, яка щодня здійснює з / д перевезення як всередині України, так і за її межами. Більше дванадцяти років працюємо на ринку послуг логістики. Перевезення залізничним транспортом в ГК «НЕОЛІТ» - це цілий комплекс заходів, спрямованих на здійснення своєчасної, недорогої і безпечної доставки. Завдяки високому професіоналізму співробітників, ми практично довели до автоматизму всю роботу щодо залізничних перевезень.

Довіряючи перевезення з / д вагонами нам, Ви можете перебувати у повній впевненості, що всі етапи транспортування знаходяться під тотальним контролем. Завантаження / вивантаження пройде безпечно, вантаж приїде в термін, а всі труднощі, пов'язані з дозвільною документацією, і можливі проблеми будуть вирішені і не зажадають вашої прямої участі. Крім того, ми надаємо послуги кредитування клієнта, складські послуги, митно-брокерські та страхові послуги.

Завдяки довгостроковому і плідному співробітництву з компанією «Укразалізниця», будь-які залізничні перевезення вантажів по Україні відбуваються в термін і максимально надійно. Ми здатні доставити Ваш вантаж навіть в найглухіші куточки країни і зробити транзит через територію України.

До Ваших послуг перевезення вантажів в наступних видах рухомого складу:

  •             криті вагони (вантажопідйомністю 68т, 120м3,138м3,150м3);
  •             ізотермічні вагони серії 918 (вантажопідйомністю 48,5 - 53т, 127м3,136м3);
  •             вагон-термос (вантажопідйомністю 60т 126м3);
  •             напіввагони (люкові, глуходонні);
  •             хопер-цементовоз;
  •             зерновози;
  •             цистерни;
  •             універсальні і фітингові платформи.

Щоб замовити перевезення залізничним транспортом в ГК «НЕОЛІТ», Вам достатньо просто зателефонувати нашим менеджерам і зробити запит. Вони нададуть кваліфіковану допомогу, приймуть замовлення, розрахують вартість, розроблять маршрут, займуться оформленням документації і повністю проконтролюють доставку вантажу. При необхідності, Ви зможете замовити митно-брокерські послуги, страховку, складські послуги. Всі нюанси ми контролюємо самостійно, а Ви можете не переживати і займатися більш важливими справами.