Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Вантажоперевезення 20 тонн

Коли стоїть питання про необхідність швидкої доставки вантажу 20тонн,фура виступає єдиним транспортним засобом, здатним впоратися з цим завданням. Можна скористатися послугами залізниці, але тривалий оформлення і висока ціна транспортування змушують задуматися про інші методи перевезення.

Вантажоперевезення 20 т від компанії «Неоліт Логистикс»

Основна перевага фур - вони не обмежені рухом по одній дорозі. У разі виникнення форс-мажорних ситуацій можна підкоригувати маршрут. Це реально здійснити, якщо питанням організації вантажоперевезень по території України до 20 тонн займаються професіонали з логістичної компанії.

«Неоліт Логистикс» працює на ринку більше 10 років. Досвід і знання співробітників компанії дозволяють швидко розробити оптимальний маршрут руху транспорту, а наявність власного та орендованого автопарку - здійснити завантаження і відправку вантажу.

Вантажні перевезення 20тонн:особливості

За допомогою послуги вантажоперевезення 20 тонн можна за прийнятну вартість швидко доставити велику партію товарів. Фура проїде по грунтовій дорозі, що дозволяє широко використовувати цей тип транспорту для пересування по сільській місцевості. Місткість становить від 80 до 120 м3.Залежно від типу кузова напівпричепа розрізняють такі види фур:

  • Тентові. Універсальні, призначені для перевезення вантажів до 20тонн,які не вимагають дотримання особливих умов зберігання, а для забезпечення цілісності досить захисту від сонця і опадів. У разі необхідності тент може бути складний, що актуально для транспортування негабаритних вантажів.
  • Ізотермічні. Призначені для перевезення вантажів, які потребують стабільного температурного режиму. У розпорядженні компанії «Неоліт Логистикс» є техніка, яка обладнана додатковим обігрівом.
  • Рефрижератори. Використовуються для доставки вантажів 20т,які відносяться до числа швидкопсувних. Наприклад, продуктів харчування, медичних препаратів.
  • Джамбо. Напівпричепи зі збільшеною місткістю, яка забезпечується за рахунок зменшеної колісної бази. Відмінною рисою цього типу кузовів виступає наявність сходинки всередині замість рівної підлоги.

«Неоліт Логистикс» здійснює доставку вантажів не тільки по території України, а й на експорт. У компанії працюють досвідчені митні брокери, які допоможуть швидко перетнути кордон.

Передзвоніть мені