Відгуки наших клієнтів

 • ТОВ “Восток”
  ТОВ “Восток”
  calendar 11.08.2021
  Вантаж
  Етикетки паперові
  Тип перевезення
  Брокерські послуги
  Відгук компанії замовника
  Наша організація - товариство з обмеженою відповідальністю «ВОСТОК» замовляла послуги з митного оформлення у митних брокерів Групи Компаній "Неоліт". До цього зверталися в кілька компаній, але отримували відмови, з різних причин, вантаж не стандартний, не працюють з тією службою доставки, що везла вантаж нам і т.д. Нашої компанії пощастило, ми знайшли митних брокерів Групи компаній «Неоліт». Всі наші проблеми були вирішені якісно, ​​в строк і практично без нашої участі. Всі необхідні рекомендації щодо складання документів, платежів, листів були нам надані. Більш того, надані зразки таких листів і документів. Митні процедури були проведені дуже швидко, з максимальною вигодою для нашого підприємства. Наші співробітники не відволікалися ні на роботу з митницею, ні на переговори і обмін документами зі службою доставки. Все взяли на себе співробітники Групи компаній «Неоліт» Також можемо підтвердити, що і в подальшому ми плануємо продовжити роботу з юридичною особою Група компаній «Неоліт» За час партнерства ми змогли переконатися, що співробітники компанії - працюють якісно і професійно. З повною упевненістю рекомендуємо Вам цю компанію як надійного партнера в сфері надання різних митних послуг.
 • Engineering system group
  Engineering system group
  calendar 24.06.2021
  Вантаж
  Холодильні камери
  Тип перевезення
  Негабаритні перевезення
  Відгук компанії замовника
  Рекомендуємо компанію ТОВ "ІТЛ Груп", яка є нашим постійним діловим партнером з 2020 року. Тривала, спільна робота, по досить складним, і часом, нестандартним питанням транспортної логістики, дозволяє нам сформувати свою думку в цілому про роботу ТОВ "ІТЛ-Груп", як про відповідальну і професійну компанію. Фахівці мають високий рівень підготовки, глибокі знання особливостей знань транспортної логістики. Директор Кравченко В.А.
 • Protech Solutions Ukraine
  Protech Solutions Ukraine
  calendar 08.06.2021
  Вантаж
  Медичне обладнання
  Тип перевезення
  Автомобільне перевезення
  Відгук компанії замовника
  Транспортно-логістична компанія ТОВ " ІТЛ-Груп" відповідно до Договору про транспортно експедиційні послуги у внутрішньому та міжнародному сполученні за №П57/051120-1 від 05.11.2020, надає нашому підприємству послуги з перевезення вантажів і транспортного експедирування (медичне обладнання). ТОВ "ІТЛ-Групп" зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що вміє самостійно приймати рішення і знаходити виходи з досить складних робочих ситуацій. Якістю даної компанії є чесність і оперативність дій, готовність швидко реагувати на нестандартні обставини.  ТОВ "ПРОТЕК СОЛЮШИНЗ" рекомендує ТОВ "ІТЛ-Групп" як надійного і відповідального партнера в сфері вантажоперевезень. Директор Скрипко А.А. 
 • Skyrora
  Skyrora
  calendar 08.06.2021
  Вантаж
  Продукція компанії
  Тип перевезення
  Авіаперевезення
  Відгук компанії замовника
  Шановні панове! Наша компанія ТОВ "Скайрора юа" рада співпраці з компанією Неоліт Логістик та вдячна за здійснені авіа перевезення з Китаю до України. За час нашої співпраці з Неоліт Логістик, компанія проявила надзвичайну клієнтоорієнтованність: швидкість, прийняття рішень, доступність менеджерів 24/7, лояльна вартість перевезень та найважливіше - своєчасна доставка вантажів. Ми раді надалі співпрацювати з компанією Неоліт Логістик та рекомендувати її своїм партнерам. Директор Мазуренко С.
 • OTIS
  OTIS
  calendar 07.06.2021
  Вантаж
  Продукція компанії
  Тип перевезення
  Автомобільні перевезення
  Відгук компанії замовника
  ПрАТ "Отіс" співпрацює з компанією ТОВ "ІТЛ-Груп" в сфері організації доставки вантажів автомобільним транспортом протягом одного року. За цей короткий термін ТОВ "ІТЛ-Груп" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботу якісно та вчасно. Відмінною рисою роботи ТОВ "ІТЛ-Груп" є високий професіоналізм, орієнтованість співробітників компанії та чесність.  Враховуючи все вищезазначене, рекомендуємо компанію ТОВ "ІТЛ-Груп" як надійного та стабільного партнера у веденні бізнесу.
 • Swans Land
  Swans Land
  calendar 04.06.2021
  Вантаж
  Продукція компанії
  Тип перевезення
  Автомобільне перевезення
  Відгук компанії замовника
  Неоліт Логистикс вже багато років є нашим партнером в області організації доставки вантажів автомобільним транспортом. За час роботи ми завжди отримували якісний сервіс, взаємовигідні умови співпраці і грамотний підхід до вирішення завдань. Ми раді співпрацювати і готові рекомендувати Вас як перевіреного партнера! Директор Ковтун Д.А.
 • ТОВ Омега-Автопоставка
  ТОВ Омега-Автопоставка
  calendar 01.06.2021
  Вантаж
  Автокомпоненти
  Тип перевезення
  Автомобільні перевезення
  Відгук компанії замовника
  Неоліт Логистикс є нашим партнером в області організації доставки вантажів автомобільним транспортом та складської логістики протягом 5 років. За цей час Неоліт Логистикс показав свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк. Відмінною рисою роботи Неоліт Логистикс є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії і сильний командний дух. Ми задоволені співпрацею і рекомендуємо групу компаній Неоліт Логистикс як надійного і стабільного ділового партнера. Начальник сектора імпортних і експортних перевезень Куприненко О.Н.
 • Ukroliya
  Ukroliya
  calendar 22.05.2021
  Вантаж
  Соняшникова олія
  Тип перевезення
  Автоцистернами
  Відгук компанії замовника
  Транспортно-логістична компанія ТОВ "ІТЛ-Груп" відповідно до Договору про транспортно-експедиційні послуги у внутрішньому та міжнародному сполученні по № 386/271219 від 27.12.2019, прідоставляет нашому підприємству послуги з перевезення вантажів і транспортної експедиції (перевезення автоцистернами). ТОВ "ІТЛ-Груп" зарекомендував себе як надійний і відповідальний партнер, що вміє самостійно приймати рішення і знаходити виходи з досить складних робочих ситуацій. Якістю даної компанії є чесність і оперативність дій, готовність швидко реагувати на нестандартні обставини. ТОВ "Укролія" рекомендує ТОВ "ВТТ-Груп" як надійного і відповідального партнера в сфері вантажоперевезень. Начальник відділу транспортної логістики Шелест В.О.
 • ТОВ ВЕСНА
  ТОВ ВЕСНА
  calendar 15.04.2021
  Вантаж
  Продукція компанії
  Тип перевезення
  Автомобільні перевезення
  Відгук компанії замовника
  "Неоліт Логістікс" є нашим партнером у обласних організаціях, що постачають грузи автомобільним транспортом протягом п'яти років. За цей час Неоліт Логістикс показав свою здатність із повною відповідальністю підходити до поставленої задачі, виконувати роботи якісно та в термін. Відличною чорною роботою Неоліт Логістикс є високий професіоналізм, організованість співробітників компаній та сильний командний дух. Ми достатньо співпрацюємо та рекомендуємо групу компаній Неоліт Логістик як надійного та стабільного ділового партнера. Інженер з організації перевезень Дубінін В.М.
 • Телко Україна
  Телко Україна
  calendar 09.03.2021
  Вантаж
  Сировина
  Тип перевезення
  Автомобільні перевезення
  Відгук компанії замовника
  ТОВ "Телко Україна" співпрацює з компанією ІТЛ Групп у сфері організації доставки вантажів автомобільним транспортом. За час співробітництва компанія ІТЛ-Групп зарекомендувала себе як надійний партнер, показала високий рівень професіоналізму, організованість в роботі та відповідальний підхід до її виконання. Дуже приємно, що ця компанія у повному обсязі виконує взяті на себе зобов'язання.  Також хочемо відмітити високу кваліфікацію персоналу, лояльність та здатність вчасно і грамотно реагувати на зміни, що іноді трапляються у ході роботи.  Особливої уваги заслуговує підхід компанії до відбору перевізників, а також система контролю та сповіщень про рух вантажу. Враховуючи досвід компанії ІТЛ-Групп на ринку перевезень та спираючись на все вищезазначене, рекомендуємо цю компанію як надійного і стабільного ділового партнера.  Менеджер з логістики Ковинева М.В. 
Залишити відгук
Передзвоніть мені