Відгуки наших клієнтів

 • Волонтерський рух
  Волонтерський рух
  м. Київ
  calendar 01.08.2022
  Вантаж
  Гуманітарний вантаж
  Тип перевезення
  Автомобільне перевезення
  Відгук компанії замовника
  «Волонтерський рух» неодноразово користувалася послугами транспортної компанії «Неоліт Логістик». За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність в організаціі складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконування перевезення у чіткі строки. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо компанію «Неоліт Логістик», адже вона надійний партнер у сфері транспортуваняя вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні.  
 • Фірма «Т.С.Б.»
  Фірма «Т.С.Б.»
  м. Трускавець
  calendar 23.06.2022
  Вантаж
  Харчові продукти
  Тип перевезення
  Автомобільне перевезення
  Відгук компанії замовника
  ТзОВ «Фірма Т.С.Б.» співпрацює з Запорізькою філією ІТЛ-ГРУП у сфері перевезення вантажів. Компанія ІТЛ-ГРУП показала високий рівень професіоналізму, відповідальний підхід до роботи, зарекомендувала себе, як надійний партнер, який у повному обсязі виконує взяті на себе зобов'язання. Особливої уваги заслуговує висока кваліфікація персоналу, виважений підхід до підбору перевізників, система контролю за рухом вантажу, здатність швидко реагувати на проблеми , що виникають під час перевезення, та швидко їх вирішувати. Тому рекомендуємо ІТЛ -ГРУП, як хорошого ділового партнера.
 • ТОВ “Восток”
  ТОВ “Восток”
  calendar 11.08.2021
  Вантаж
  Етикетки паперові
  Тип перевезення
  Брокерські послуги
  Відгук компанії замовника
  Наша організація - товариство з обмеженою відповідальністю «ВОСТОК» замовляла послуги з митного оформлення у митних брокерів Групи Компаній "Неоліт". До цього зверталися в кілька компаній, але отримували відмови, з різних причин, вантаж не стандартний, не працюють з тією службою доставки, що везла вантаж нам і т.д. Нашої компанії пощастило, ми знайшли митних брокерів Групи компаній «Неоліт». Всі наші проблеми були вирішені якісно, ​​в строк і практично без нашої участі. Всі необхідні рекомендації щодо складання документів, платежів, листів були нам надані. Більш того, надані зразки таких листів і документів. Митні процедури були проведені дуже швидко, з максимальною вигодою для нашого підприємства. Наші співробітники не відволікалися ні на роботу з митницею, ні на переговори і обмін документами зі службою доставки. Все взяли на себе співробітники Групи компаній «Неоліт» Також можемо підтвердити, що і в подальшому ми плануємо продовжити роботу з юридичною особою Група компаній «Неоліт» За час партнерства ми змогли переконатися, що співробітники компанії - працюють якісно і професійно. З повною упевненістю рекомендуємо Вам цю компанію як надійного партнера в сфері надання різних митних послуг.
 • Engineering system group
  Engineering system group
  calendar 24.06.2021
  Вантаж
  Холодильні камери
  Тип перевезення
  Негабаритні перевезення
  Відгук компанії замовника
  Рекомендуємо компанію ТОВ "ІТЛ Груп", яка є нашим постійним діловим партнером з 2020 року. Тривала, спільна робота, по досить складним, і часом, нестандартним питанням транспортної логістики, дозволяє нам сформувати свою думку в цілому про роботу ТОВ "ІТЛ-Груп", як про відповідальну і професійну компанію. Фахівці мають високий рівень підготовки, глибокі знання особливостей знань транспортної логістики. Директор Кравченко В.А.
 • Protech Solutions Ukraine
  Protech Solutions Ukraine
  calendar 08.06.2021
  Вантаж
  Медичне обладнання
  Тип перевезення
  Автомобільне перевезення
  Відгук компанії замовника
  Транспортно-логістична компанія ТОВ " ІТЛ-Груп" відповідно до Договору про транспортно експедиційні послуги у внутрішньому та міжнародному сполученні за №П57/051120-1 від 05.11.2020, надає нашому підприємству послуги з перевезення вантажів і транспортного експедирування (медичне обладнання). ТОВ "ІТЛ-Групп" зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що вміє самостійно приймати рішення і знаходити виходи з досить складних робочих ситуацій. Якістю даної компанії є чесність і оперативність дій, готовність швидко реагувати на нестандартні обставини.  ТОВ "ПРОТЕК СОЛЮШИНЗ" рекомендує ТОВ "ІТЛ-Групп" як надійного і відповідального партнера в сфері вантажоперевезень. Директор Скрипко А.А. 
 • Skyrora
  Skyrora
  calendar 08.06.2021
  Вантаж
  Продукція компанії
  Тип перевезення
  Авіаперевезення
  Відгук компанії замовника
  Шановні панове! Наша компанія ТОВ "Скайрора юа" рада співпраці з компанією Неоліт Логістик та вдячна за здійснені авіа перевезення з Китаю до України. За час нашої співпраці з Неоліт Логістик, компанія проявила надзвичайну клієнтоорієнтованність: швидкість, прийняття рішень, доступність менеджерів 24/7, лояльна вартість перевезень та найважливіше - своєчасна доставка вантажів. Ми раді надалі співпрацювати з компанією Неоліт Логістик та рекомендувати її своїм партнерам. Директор Мазуренко С.
 • OTIS
  OTIS
  calendar 07.06.2021
  Вантаж
  Продукція компанії
  Тип перевезення
  Автомобільні перевезення
  Відгук компанії замовника
  ПрАТ "Отіс" співпрацює з компанією ТОВ "ІТЛ-Груп" в сфері організації доставки вантажів автомобільним транспортом протягом одного року. За цей короткий термін ТОВ "ІТЛ-Груп" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботу якісно та вчасно. Відмінною рисою роботи ТОВ "ІТЛ-Груп" є високий професіоналізм, орієнтованість співробітників компанії та чесність.  Враховуючи все вищезазначене, рекомендуємо компанію ТОВ "ІТЛ-Груп" як надійного та стабільного партнера у веденні бізнесу.
 • Swans Land
  Swans Land
  calendar 04.06.2021
  Вантаж
  Продукція компанії
  Тип перевезення
  Автомобільне перевезення
  Відгук компанії замовника
  Неоліт Логистикс вже багато років є нашим партнером в області організації доставки вантажів автомобільним транспортом. За час роботи ми завжди отримували якісний сервіс, взаємовигідні умови співпраці і грамотний підхід до вирішення завдань. Ми раді співпрацювати і готові рекомендувати Вас як перевіреного партнера! Директор Ковтун Д.А.
 • ТОВ Омега-Автопоставка
  ТОВ Омега-Автопоставка
  calendar 01.06.2021
  Вантаж
  Автокомпоненти
  Тип перевезення
  Автомобільні перевезення
  Відгук компанії замовника
  Неоліт Логистикс є нашим партнером в області організації доставки вантажів автомобільним транспортом та складської логістики протягом 5 років. За цей час Неоліт Логистикс показав свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк. Відмінною рисою роботи Неоліт Логистикс є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії і сильний командний дух. Ми задоволені співпрацею і рекомендуємо групу компаній Неоліт Логистикс як надійного і стабільного ділового партнера. Начальник сектора імпортних і експортних перевезень Куприненко О.Н.
 • Ukroliya
  Ukroliya
  calendar 22.05.2021
  Вантаж
  Соняшникова олія
  Тип перевезення
  Автоцистернами
  Відгук компанії замовника
  Транспортно-логістична компанія ТОВ "ІТЛ-Груп" відповідно до Договору про транспортно-експедиційні послуги у внутрішньому та міжнародному сполученні по № 386/271219 від 27.12.2019, прідоставляет нашому підприємству послуги з перевезення вантажів і транспортної експедиції (перевезення автоцистернами). ТОВ "ІТЛ-Груп" зарекомендував себе як надійний і відповідальний партнер, що вміє самостійно приймати рішення і знаходити виходи з досить складних робочих ситуацій. Якістю даної компанії є чесність і оперативність дій, готовність швидко реагувати на нестандартні обставини. ТОВ "Укролія" рекомендує ТОВ "ВТТ-Груп" як надійного і відповідального партнера в сфері вантажоперевезень. Начальник відділу транспортної логістики Шелест В.О.
Залишити відгук
Передзвоніть мені