Відгуки наших клієнтів

 • ТОВ «АРІКОЛ»
  ТОВ «АРІКОЛ»
  Одеса
  calendar 08.05.2023
  Вантаж
  Товари народного споживання
  Тип перевезення
  Автомобільні перевезення
  Відгук компанії замовника
  Цим листом ми рекомендуємо ТОВ « Неоліт– Групп » як надійного постачальника комплексу логістичних послуг для нашої компанії з 2018 року. За цей час компанія ТОВ «Неоліт-Групп» показала здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи вчасно та якісно. Дякуємо за взаємовигідну співпрацю!
  Просмотреть отзыв
 • Хмельницьке лісомисливське господарство
  Хмельницьке лісомисливське господарство
  м. Хмельницький
  calendar 05.05.2023
  Вантаж
  С/г техніка
  Тип перевезення
  Автомобільне перевезення
  Відгук компанії замовника
  Дякуємо за співпрацю, надійність та якісний результат. Ми хочемо відрекомендувати ТОВ " Неоліт Груп" як відповідального партнера у сфері логістики.
  Просмотреть отзыв
 • Енергоатом
  Енергоатом
  Київ
  calendar 27.03.2023
  Вантаж
  Металопрокат
  Тип перевезення
  Автомобільне перевезення
  Відгук компанії замовника
  Між ВП "Атоменергомаш" ДП "НАЕК Енергоатом" та транспортно-логістичною компанією ТОВ "ІТЛ-ГРУПП" укладено договір від 31.01. 2022 " 3-143-01-22-02012 про надання послуг з міжміських перевезень металопрокату.  У період співробітництва компанія зарекомендувала себе як надійний партнер який вчасно надає послуги з належною якістю та в установлений строк. Зауважень щодо надання послуг з боку ВП "Атоменергомаш" немає. Дякуємо за співпрацю.
  Просмотреть отзыв
 • ПАТ Центренерго
  ПАТ Центренерго
  м. Українка
  calendar 21.02.2023
  Вантаж
  Устаткування
  Тип перевезення
  Автомобільні перевезення
  Відгук компанії замовника
  Транспортно-логістична компанія ТОВ " ПЕРША УКРАЇНСЬКА ВАНТАЖНА КОМПАНІЯ"  на підставі Договору №15/30 від 10/10/2022 року надає нашому підприємству послуги з організації перевезення вантажу різними видами транспорту у внутрішньому та міжнародному сполученні. ТОВ "ПЕРША УКРАЇНСЬКА ВАНТАЖНА КОМПАНІЯ" надавало транспортно-експедиторські послуги у перевезення стандартних, великовагових та негабаритних вантажів. послуги сідельного тягача та напівпричепа (трала).  ТОВ "ПЕРША УКРАЇНСЬКА ВАНТАЖНА КОМПАНІЯ" зарекомендував себе як надійний і відповідальний партнер, що самостійно  приймає рішення та надає раду у складних робочих ситуаціях. Особливою рисою даної компанії є професіоналізм, чесність і оперативність дій, готовність швидко реагувати на нестандартні обставини. За час співпраці з ТОВ "ПЕРША УКРАХНСЬКА ВАНТАЖНА КОМПАНІЯ" претензій до виконання послуг не маємо, усі заявки виконувались своєчасно, у повному обсязі, без затримок та пошкоджень, жодної відмови, що стосується термінових доставки вантажу не надходило.  Трипільська ТЕС ПАТ Центренерго рекомендує ТОВ "ПЕРША УКРАЇНСЬКА ВАНТАЖНА КОМПАНІЯ" як надійного і відповідального партнера у сфері вантажоперевезень.
  Просмотреть отзыв
 • ТОВ Павлоградський завод мостових металоконструкцій
  ТОВ Павлоградський завод мостових металоконструкцій
  м. Павлоград
  calendar 09.02.2023
  Вантаж
  Негабаритний вантаж
  Тип перевезення
  Автомобільні перевезення
  Відгук компанії замовника
  Наше підприємство "ТОВ ВИРОБНИЧЕ-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ЗАВОД МОСТОВИХ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ" вже неодноразово користувався послугами транспортної компанії ТОВ "ІТЛ-ГРУПП". За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі строки.  Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо ТОВ "ІТЛ-ГРУПП", адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні.   
  Просмотреть отзыв
 • Волонтерський рух
  Волонтерський рух
  м. Київ
  calendar 01.08.2022
  Вантаж
  Гуманітарний вантаж
  Тип перевезення
  Автомобільне перевезення
  Відгук компанії замовника
  «Волонтерський рух» неодноразово користувалася послугами транспортної компанії «Неоліт Логістик». За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність в організаціі складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконування перевезення у чіткі строки. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо компанію «Неоліт Логістик», адже вона надійний партнер у сфері транспортуваняя вантажу у міжнародному та внутрішньому сполученні.  
  Просмотреть отзыв
 • Фірма «Т.С.Б.»
  Фірма «Т.С.Б.»
  м. Трускавець
  calendar 23.06.2022
  Вантаж
  Харчові продукти
  Тип перевезення
  Автомобільне перевезення
  Відгук компанії замовника
  ТзОВ «Фірма Т.С.Б.» співпрацює з Запорізькою філією ІТЛ-ГРУП у сфері перевезення вантажів. Компанія ІТЛ-ГРУП показала високий рівень професіоналізму, відповідальний підхід до роботи, зарекомендувала себе, як надійний партнер, який у повному обсязі виконує взяті на себе зобов'язання. Особливої уваги заслуговує висока кваліфікація персоналу, виважений підхід до підбору перевізників, система контролю за рухом вантажу, здатність швидко реагувати на проблеми , що виникають під час перевезення, та швидко їх вирішувати. Тому рекомендуємо ІТЛ -ГРУП, як хорошого ділового партнера.
  Просмотреть отзыв
 • ТОВ “Восток”
  ТОВ “Восток”
  calendar 11.08.2021
  Вантаж
  Етикетки паперові
  Тип перевезення
  Брокерські послуги
  Відгук компанії замовника
  Наша організація - товариство з обмеженою відповідальністю «ВОСТОК» замовляла послуги з митного оформлення у митних брокерів Групи Компаній "Неоліт". До цього зверталися в кілька компаній, але отримували відмови, з різних причин, вантаж не стандартний, не працюють з тією службою доставки, що везла вантаж нам і т.д. Нашої компанії пощастило, ми знайшли митних брокерів Групи компаній «Неоліт». Всі наші проблеми були вирішені якісно, ​​в строк і практично без нашої участі. Всі необхідні рекомендації щодо складання документів, платежів, листів були нам надані. Більш того, надані зразки таких листів і документів. Митні процедури були проведені дуже швидко, з максимальною вигодою для нашого підприємства. Наші співробітники не відволікалися ні на роботу з митницею, ні на переговори і обмін документами зі службою доставки. Все взяли на себе співробітники Групи компаній «Неоліт» Також можемо підтвердити, що і в подальшому ми плануємо продовжити роботу з юридичною особою Група компаній «Неоліт» За час партнерства ми змогли переконатися, що співробітники компанії - працюють якісно і професійно. З повною упевненістю рекомендуємо Вам цю компанію як надійного партнера в сфері надання різних митних послуг.
  Просмотреть отзыв
 • Engineering system group
  Engineering system group
  calendar 24.06.2021
  Вантаж
  Холодильні камери
  Тип перевезення
  Негабаритні перевезення
  Відгук компанії замовника
  Рекомендуємо компанію ТОВ "ІТЛ Груп", яка є нашим постійним діловим партнером з 2020 року. Тривала, спільна робота, по досить складним, і часом, нестандартним питанням транспортної логістики, дозволяє нам сформувати свою думку в цілому про роботу ТОВ "ІТЛ-Груп", як про відповідальну і професійну компанію. Фахівці мають високий рівень підготовки, глибокі знання особливостей знань транспортної логістики. Директор Кравченко В.А.
  Просмотреть отзыв
 • Protech Solutions Ukraine
  Protech Solutions Ukraine
  calendar 08.06.2021
  Вантаж
  Медичне обладнання
  Тип перевезення
  Автомобільне перевезення
  Відгук компанії замовника
  Транспортно-логістична компанія ТОВ " ІТЛ-Груп" відповідно до Договору про транспортно експедиційні послуги у внутрішньому та міжнародному сполученні за №П57/051120-1 від 05.11.2020, надає нашому підприємству послуги з перевезення вантажів і транспортного експедирування (медичне обладнання). ТОВ "ІТЛ-Групп" зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що вміє самостійно приймати рішення і знаходити виходи з досить складних робочих ситуацій. Якістю даної компанії є чесність і оперативність дій, готовність швидко реагувати на нестандартні обставини.  ТОВ "ПРОТЕК СОЛЮШИНЗ" рекомендує ТОВ "ІТЛ-Групп" як надійного і відповідального партнера в сфері вантажоперевезень. Директор Скрипко А.А. 
  Просмотреть отзыв
Залишити відгук
Передзвоніть мені