Перевезення добрив

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Перевезення мінеральних добрив займає істотну частку вантажопотоку в Україні. У підгодівлі органічними і мінеральними речовинами потребують різні види, що вирощуються на полях країни, сільськогосподарських культур.

Неоліт Логістикс має багаторічний досвід роботи в сфері перевезення небезпечних вантажів, у тому числі і добрив, а також має всі необхідні дозволи і відповідає вимогам транспортний парк.

Перевозимо всі види добрив:

  • азотні
  • фосфорні
  • калійні
  • вапняні
  • магнієві
  • складні сумішеві добрива

Транспортування добрив

  • Будь-які типи вантажів
  • Кредитування постійних клієнтів
  • GPS SMS оповіщення
  • Адресна доставка

В основному сьогодні міндобрива по консистенції випускаються в порошковому або гранульованому вигляді. Порошкові сильно злежуються і часто гігроскопічні, гранульовані більш пристосовані до транспортування.

Перевезення добрив автомобільним транспортом, а також по залізниці сьогодні здійснюється навалом, а також в затареному вигляді.

Для транспортування навалом використовуються деякі види контейнерів, хопери, цементовози. З урахуванням високої затребуваності двох останніх типів вагонів, особливо в сезон, перевезення добрив залізничним транспортом у контейнерах в ряді випадків є найефективнішим варіантом.

Для перевезення рідких мінеральних добрив Неоліт Логістикс надасть автомобільні або залізничні цистерни. При цьому вони обробляються спеціальними складами для підвищення антикорозійних і протипожежних властивостей ємностей.

Доставка добрив з Неоліт Логістикс – окремі проекти і довготривалий аутсорсинг

Успішно працюючи на ринку перевезень для аграрного сектора протягом багатьох років, менеджмент і фахівці всіх ланок нашої компанії набули значного досвіду в організації та реалізації логістичних схем по доставці мінеральних добрив від продавця до покупця або від виробника до споживача.

Наші фахівці прокладуть оптимальний маршрут навіть в тому випадку, якщо його кінцевою точкою є конкретне поле.

Виконуємо окремі проекти, а також працюємо на умовах довгострокового аутсорсингу, забезпечуючи ритмічні перевезення добрив і дистрибуцію для великих виробників і споживачів продукції.