Перeвезення яхт та катерів

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Яхти і катери – це складні і дуже дорогі плавзасоби, що вимагають спеціальних умов транспортування. Перевезення яхт непрості з технічної точки зору, але Неоліт Логистикс здійснить їх в строк і за помірну ціну. Те ж саме можна сказати і про перевезення катерів різної конструкції і водотоннажності.

Перевезення яхт і катерів – особливості

Проблема перевезення яхт по суші існує досить давно. Раніше для цього використовувалися спеціальні катки, безліч робочої сили, лебідки і складні механізми. Перевезення катерів, з огляду на їх габарити, проходили легше, але зі схожими проблемами. А самі проблеми, як раніше, складаються в крихкості вантажу. Яхти і катери виготовлені з легких, що не піддаються корозії матеріалів. Їх корпусу рясніють пластиком, склом і хромованими деталями, безліч елементів зроблено з стекловолкна. Перевезення яхт можна порівняти з транспортуванням порцелянових сервізів велетенських розмірів. Потрібна спеціальна техніка і пристосування, а також багаторічний досвід подібних перевезень.

У групи компаній Неоліт Логистикс величезний досвід перевезення катерів та інших негабаритних вантажів по Україні та в міжнародному сполученні (Європа, Азія, СНД). У нашому автопарку є машини, обладнані спеціальними каркасами, захопленнями і кріпленнями. Завантаження плавзасобів на кузов відбувається з абсолютною точністю, що вбереже вантаж від пошкоджень. Маршрут для кожного перевезення яхт розраховується індивідуально, щоб зробити транспортування максимально безпечно і дешево. Будь-який вантаж страхується відповідно до складеного договору і приїжджає точно в строк – в цьому Ви можете бути впевнені. Крім того, у нас величезний досвід доставки засобів перевезення пасажирів. Ми легко зможемо привезти для Вас жд вагони, електротранспорт, автобуси і т.д.

Перевезення яхт і катерів компанією «Неоліт Логистикс»

 1. Оформлення заявки
 2. Підготовка опису товару
 3. Оформлення документів
 4. Навантаження
 5. Відправка грузу
 6. Транспортування
 7. Подача митної декларації
 8. Проходження контролю
 9. Митне оформлення
 10. Вивантаження

Прогулянки на воді – один з найбільш популярних видів активного відпочинку, а для його реалізації необхідна яхта або катер. Придбати такий дорогий вид транспорту можна тільки за кордоном, відповідно виникає питання транспортування на територію України. Однак проблема переміщення водного засобу ще існує і у власників подібної техніки, адже далеко не завжди сервіс центр з обслуговування яхти або катера знаходиться поблизу їх постійної дислокації.

Перевезення катерів і яхт є специфічною послугою і вимагає наявності спеціальних технічних засобів. Транспортування такого делікатного вантажу в звичайному причепі призводить до пошкоджень техніки. Тому доставку яхти або катера краще відразу довірити професіоналам ГК «Неоліт Логистикс».

Перевезення катерів від ГК «Неоліт Логистикс»

Ми маємо багаторічний досвід перевезення різноманітних вантажів, як в Україні, так і далеко за її межами. У нашому розпорядженні солідний власний і орендований автопарк і спецтранспорт, який здатний безпечно транспортувати настільки нестандартні вантажі. Наші фахівці знають, як виконати навантаження і закріплення вантажу, щоб уникнути його пошкодження під час перевезення.

Звернувшись за допомогою до ГК «Неоліт Логистикс», будьте впевнені, ми підберемо найбільш оптимальний маршрут, який дозволить транспортувати яхту або катер до місця доставки з мінімальними тимчасовими витратами.

В процесі розробки схеми руху, наші досвідчені працівники враховують такі нюанси:

 • наявність на шляху проходження шляхопроводів
 • висоту зустрічних мостів і естакад
 • інтенсивність трафіку

У разі необхідності ми владнаємо всі питання з Укравтодором та дорожньою поліцією.

Перевезення яхт

Перевезення яхт і катерів вимагає використання спеціальних транспортних засобів, низькорамних тралів або бортових автомобілів, в залежності від габаритів і конфігурації вантажу. Для закріплення водного транспорту ми використовуємо кріплення і ремені, які повністю виключають пошкодження техніки.

При перевезенні яхти на причепі, що відрізняється великими габаритами, ми застосовуємо особливе кріпильне обладнання, виконане у вигляді підставки-упори, яке надійно утримує плавучий засіб між балками трала. За рахунок цього зменшується висота вантажу, що істотно збільшує його прохідність під мостами й естакадами, які можуть зустрічатися на шляху.

Перевезення катера

Перевезення катерів на причепі сильно відрізняється від транспортування інших видів вантажів. Їх навантаження виконується не звичайними кранами, а за допомогою покритих полімером строп. Наші фахівці виконують роботи з особливою обережністю, адже, незважаючи на міцність корпусів суден, в них є місця, які можуть пошкодитися.

Під час перевезення яхт на причепі працівники ГК «Неоліт Логистикс» враховують такі моменти:

 • габарити водного транспортного засобу
 • нестійкість конструкції яхти або катера на рівній поверхні, що вимагає застосування спеціальних кріпильних елементів
 • висока крихкість техніки, що вимагає рівномірного розподілу навантаження, особливо в місцях зіткнення катера з підставками, встановленими на транспортному засобі
 • вплив сонячних променів і інших негативних чинників навколишнього середовища на відкриті елементи катера

Перевезення водного транспорту компанією ДК «Неоліт Логистикс» в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Запоріжжі, Полтаві, Вінниці – впевненість в отриманні якісної послуги за адекватною вартістю. Щоб замовити або дізнатися ціну транспортування яхти або катера, достатньо зв’язатися з нами будь-яким способом, зазначеним на нашому сайті.