Перевезення екскаватора спеціальною технікою

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Ціни на перевезення екскаваторів

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Маршрут Вид транспорту Вага в тоннах Ціна, UAH
Одеса – Київтрал30 / 4560 0000 / 90 000
Київ – Дніпротрал30 / 4565 000 / 100 000
Дніпро – Львівтрал30 / 4585 000 / 120 000

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Екскаватор – це спеціальна будівельна техніка, що випускається в гусеничному і колісному варіанті. Активно використовується в будівництві, секторі видобутку корисних копалин.

Транспортування екскаватора

 • Будь-які типи вантажів
 • Кредитування постійних клієнтів
 • GPS SMS оповіщення
 • Адресна доставка

Машина на гусеницях має вкрай низьку швидкість ходу. При русі по асфальтовому покриттю гусеничний екскаватор руйнує його. Тому вони завжди перевозяться за допомогою інших транспортних засобів.

Колісні агрегати відносяться до категорії повноцінних самохідних машин, іноді своїм ходом вони направляються на відстані до 100 км. Однак найчастіше здійснюється транспортування екскаватора між будівельними майданчиками або місцями видобутку корисних копалин, яке здійснюється за допомогою автомобілів або залізничними коліями на платформах або у напіввагонах.

Це дозволяє істотно збільшити швидкість доставки техніки. І до того ж дозволяє їй зберігати моторесурс екскаваторів для виконання корисної роботи, зберегти функціональність техніки на максимально тривалий термін.

На звичайних вантажних автомобілях можна перевозити тільки міні-екскаватори. Для переміщення більш важких машин необхідно використовувати спеціальну техніку і отримувати дозвіл на здійснення негабаритного перевезення.

Перевезення екскаваторів низькорамними платформами

 1. Збір інформації
 2. Затвердження вартості
 3. Планування маршруту
 4. Упаковка та маркування вантажу
 5. Перевезення вантажу

Платформу для перевезення вибирають виходячи з параметрів ваги і габаритів перевезеної техніки. У деяких випадках можна розібрати частину навісного обладнання і це дає можливість розмістити екскаватор максимально раціонально. Трали дозволяють перевозити машину в повністю укомплектованому вигляді.

Вантажопідйомність низькорамних платформ довжиною від 6 до 12 метрів становить від 10 до 70 тонн. Перед транспортуванням екскаватора розробляється попередній маршрут. Зокрема, великовагові моделі повинні переміщатися по трасах з помірним перепадом висот. Також необхідно узгодити маршрут з контролюючими дорожніми організаціями.

Особливу увагу наші фахівці приділяють навантаженні техніки з установкою на підкладці і її правильної, надійної фіксації.

Чітке виконання всіх робіт, перевезення точно в термін може забезпечити компанія, що спеціалізується на перевезенні негабаритної техніки. Транспортування важких і надважких об’ємних вантажів від ГК «Neolit» є однією з найбільш затребуваних послуг серед клієнтів компанії.

В автопарку Неоліт Логістикс використовуються спеціалізовані платформи. Перевезення екскаватора ціна по Україні може виконуватися на залізничних платформах для переміщення вантажу на далекі відстані, або для поставки безпосередньо на об’єкт з діючими залізничними коліями.

При цьому техніка повинна бути відповідним чином підготовлена ​​– баки злиті, машини з найбільшою вантажопідйомністю частково розбираються. Розміщення на платформі відбувається з урахуванням правильного розподілу навантаження по осях.

Плануючи проведення земляних робіт по підготовці котловану і доставку землерийної техніки, подумайте про необхідність її своєчасної доставки.

Перевезення екскаваторів по Україні

Звертаючись в Неоліт Логістикс Ви отримуєте всі переваги роботи з великою компанією:

 • оперативну розробку маршруту та підготовку документів
 • страхування вантажів та відповідальності перевізника
 • суворе дотримання правил транспортування та виконання вантажно-розвантажувальних робіт
 • своєчасну доставку

Наша компанія підготує необхідний трал і забезпечить транспортування техніки за найкращими цінами в узгоджені терміни.

Перевезення екскаваторів за сприяння ГК «Неоліт Логістикс»

ГК «Неоліт Логістикс» виконує доставку екскаваторів гусеничних і колісних типів в Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Львові та Одесі. Завдяки власному і орендованому автопарку, компанія здійснює перевезення як на короткі відстані по Україні, так і за її межі – країни СНД, Європи та Азії.

Персонал компанії складається з висококваліфікованих менеджерів і логістів, які відповідально і в стислі терміни вироблять розрахунки перевезення і оформлять всі супровідні документи, а водії з великим досвідом роботи доставлять вантаж безпосередньо до місця призначення. Транспортування екскаваторів буде виконана на належному рівні, без проблем і в заявлений термін, незалежно від якості доріг і погодних умов.