Перевезення сільскогосподарської техніки

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Ціна на перевезення сільськогосподарської техніки

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Маршрут Вид транспорту Вага, т Ціна, UAH
Одеса – Київтрал30 / 4550000 / 80000
Київ – Дніпротрал30 / 4550000 / 85000
Дніпро – Львівтрал30 / 4595000 / 130000

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю

Gland OU

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нам пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія Gland OU повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і доступність...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

З кожним роком в Україні працює все більше сільськогосподарської техніки. На далекі і середні відстані спеціалізовані сільськогосподарські машини доставляються виключно спецтранспортом.

Перевезення сільськогосподарської техніки – в Україну і по території країни

За даними державного статистичного відомства, в Україні з кожним роком збільшується імпорт сільськогосподарської техніки різного призначення. Величезним попитом користуються колишні у вживанні трактори, комбайни, сівалки та інші сільгоспмашини, які завозяться в нашу країну в значній кількості.

Великі агрохолдинги сьогодні вирішують проблему недостатньої технічної озброєності масштабними закупівлями за кредитними лініями, які надаються великими банківськими структурами.

Малі сільськогосподарські підприємства набувають таку техніку зазвичай в лізинг. Деякі невеликі виробники аграрної продукції можуть здійснити технічне доозброєння за допомогою закупівлі вже маючий пробіг техніки за кордоном. В цьому випадку необхідно самостійно вирішувати питання перевезення негабаритних вантажів: комбайнів, тракторів і сівалок безпосередньо в господарство з визначеного договором місця продажу або передачі придбаної техніки.

Перевезення сільгосптехніки – особливості

  1. Оформлення заявки
  2. Підготовка опису товару
  3. Оформлення документів
  4. Навантаження
  5. Відправка грузу
  6. Транспортування
  7. Подача митної декларації
  8. Проходження контролю
  9. Митне оформлення
  10. Вивантаження

Транспортування сільгосптехніки з залученням спеціалізованої Логістичної компанії, що використовує налагоджені схеми доставки та технічні рішення, може стати оптимальним за ціною і швидкості варіантом вирішення проблем доставки придбаних високопродуктивних польових машин.

Наші фахівці підберуть оптимальний маршрут і платформу для перевезення вантажу. Активна експансія приватних гравців з причіпної і напівпричіпної технікою, здатної перевозити тільки сільгоспмашини певного тоннажу, може ввести в оману чесних гравців ринку, які хочуть отримувати сервіс гарантованої якості.

Страхування процесу перевезення і вантажу, що перевозиться, досвід наших водіїв і можливість підбору трала для кожної конкретної перевезеної одиниці дозволяють нашим Клієнтам не турбуватися про логістику переміщень техніки і готуватися до її отримання в пункті кінцевого призначення.

Перевезення сільгосптехніки Неоліт Логистикс виконується тягачами, причепами та напівпричепами власного і орендованого автопарку. Це найкраще рішення для тих, хто вміє рахувати гроші і при цьому бажає працювати з компанією, що володіє достатньою компетенцією і готової надати гарантії на виконання всіх транспортних операцій.

Доставка сільгосптехніки різних модифікацій по території України і з-за кордону разом з Неоліт Логистикс – це рішення для тих, хто цінує гроші і власний час.