Неоліт Логістикс – перевезення вугілля усіма видами транспорту

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій в Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

DeltaHouse

25.06.2024
Автомобільні перевезення

З 2019 року компанія “Неоліт Логістик” є нашим партнером у сфері автомобільних перевезень. Це надійний логістичний оператор, який легко знаходить рішення найскладніших завдань, зв’язок з менеджером доступний 24/7, а ціни відповідають високим стандартам компанії. Ми готові порадити “Неоліт Логістик” всім нашим партнерам. Адже у міжнародних та внутрішніх автомобільних перевезень компанія завжди дотримується заявлених термінів, вартості...

Читати відгук повністю

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Україна – одна з великих вугледобувних країн світу. Вугільне паливо використовується на електростанціях, в металургії, відправляється на експорт.

Від місць видобутку до місця використання кам’яне вугілля може доставлятися різними видами транспорту:

 • вантажівками
 • залізничним транспортом
 • морським транспортом

Переміщення вантажівками використовується на невеликі відстані. Найбільш дешевим за вартістю є перевезення річковими баржами. Але такий спосіб підходить для відправників і одержувачів, що знаходяться на судноплавних ділянках річок. Оптимальним для перевезень на середні та дальні відстані по Україні і за кордон є залізничний транспорт. Переміщення вугілля зазвичай здійснюється великими багатотоннажних партіями, і використання піввагонів з високою вантажопідйомністю типу думпкар дозволять організувати доставку відразу всього обсягу в досить короткі терміни.

Особливості перевезення

 • Будь-які типи вантажів
 • Кредитування постійних клієнтів
 • GPS SMS оповіщення
 • Адресна доставка

Транспортування кам’яного вугілля вимагає дотримання правил пожежної безпеки. Перед завантаженням повинні бути перевірені і очищені майданчики, в яких він буде переміщатися. Вугільний пил здатен утворювати вибухові суміші, вугілля також може самозайматися.

Перевезення вугілля морем, річкою, залізницею зазвичай здійснюється під відкритим повітрям. А це означає, що умови навколишнього середовища можуть впливати на кондиції вантажу. Особливо важливим параметром є вологість, яка не повинна бути вище 7%.

Уникнути перевищення цього показника можна декількома способами:

 • обробкою вугільної маси маслами
 • змішанням з сухим вугіллям
 • зниженням температури вантажу нижче нуля
 • змішуванням з тирсою

Щоб замовити перевезення вугілля в будь-яких обсягах і напрямах, досить звернутися в офіси Неоліт Логістикс або безпосередньо до наших менеджерів за вказаними на сайті телефонами.