Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів - ідеальний варіант, якщо вам потрібно доставити відносно невеликий вантаж, що не займає цілого вантажного вагона або перевезти малогабаритне відправлення по території України. Дана послуга дуже вигідна за вартістю і не позбавлена ​​всіх переваг повноцінної доставки. Замовляючи її в групі компаній «НЕОЛІТ», ви економите кошти і отримуєте майже всі переваги перевезення стандартного вантажу - швидкість, надійність і страховку.

Механічно перевезення збірних вантажів відбувається наступним чином. При експортній доставці вантажі від різних замовників збираються на нашому складі. Зі складу вони виїжджають при достатньому обсязі або попутним відправленням. В країні прибуття розвантажується на центральний склад і звідти на склади одержувачів. Імпортна доставка відбувається в зворотному порядку. Таким чином, Ви не платите за пусте місце в машині або залізничному вагоні. Перевезення збірних вантажів набагато вигідніше інших методів доставки. Ви відправляєте вантаж по будь-якому доступному напрямку і ні копійки не переплачуєте.

Перевезення збірних вантажів працює швидше, ніж поштові служби. А з огляду на те, що відправка таких вантажів ГК «Неоліт» відбувається щодня, то про кращу швидкості доставки за помірну ціну і мріяти не доводиться.

Географія доставки нами збірних вантажів досить обширна. Найбільш потрібні напрямки знаходяться в Євразії. Це країни ЄС, колишні і нинішні члени СНД, Балтійський регіон, Китай, В'єтнам. Але ми перевеземо збірні вантажі в будь-яку точку світу, не обмежуючись якимись конкретними напрямками. Щоб дізнатися про послугу більше, Вам достатньо зв'язатися з нашими менеджерами і запросити консультації. Вони з радістю дадуть відповідь на всі питання, розрахують вартість доставки і допоможуть з іншими нюансами.

Перевезення збірних вантажів займає особливе місце серед усіх послуг доставки, оскільки активно використовується приватними особами, малим, середнім бізнесом і навіть деякими великими компаніями. Для малого та середнього бізнесу, збірні вантажі взагалі, чи не єдина можливість економити на логістиці, але отримувати якісну і своєчасну доставку. Особливо вони актуальні з огляду на активні закупівлі малого бізнесу в Китаї. Пошта або дуже дорого коштує, або йде дуже довго, а збірні вантажі, замовлені в ГК «НЕОЛІТ», не б'ють по кишені і приїжджають вчасно.