Перевезення нафтопродуктів

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Нафта, бензин, дизельне паливо та інші нафтопродукти відносяться до категорії небезпечних вантажів. Це пожежонебезпечні речовини, а тому транспортування нафти і нафтопродуктів виконується при дотриманні спеціальних правил.

Рідкі вуглеводні, їх домішки, які використовуються в паливі, спеціальні присадки не є хімічно нейтральними і здатні зробити безпосередній вплив на поверхні, з якими вони контактують.

Важливе значення має контроль температури речовин, що перевозяться. Наприклад, темні нафтопродукти застигають при негативних температурах, а тому для їх переміщення необхідно використовувати спеціальні цистерни з підігрівом.

Автопарк Неоліт Логістикс оснащений всією необхідною технікою, якої виконується доставка нафти.

Перевезення нафтопродуктів залізничним і морським транспортом

 • Будь-які типи вантажів
 • Кредитування постійних клієнтів
 • GPS SMS оповіщення
 • Адресна доставка

Наша компанія вирішує всі організаційні і технічні питання, пов’язані із забезпеченням безпеки перевезення:

 •     оформлення документів, санітарних, митних, карантинних документів
 •     надання автотранспорту з заземленою тарою, дистанційним керуванням електроланцюг і номінальною напругою не більше 24 В
 •     машини повністю відповідають правилам пожежної безпеки та оснащені засобами пожежогасіння

Великі партії нафтопродуктів перевозяться у залізничних цистернах, морськими і річковими танкерами. Ємності для перевезення покриваються речовинами, які виключають можливість виникнення хімічної реакції. Крім того, між перевезеннями цистерни і танки ретельно миються, щоб уникнути змішування різних нафтопродуктів при наступному завантаженні.

Вартість перевезення таких вантажів визначається типом транспортного засобу, об’ємом вантажу, розміром складу і дальністю доставки. Також в ціну входить вартість подвійна перевалка при завантаженні і вивантаженні транспорту.

Основні обсяги оптових партій нафтопродуктів переміщаються по автомобільним і залізницях.

При цьому починають розвиватися поставки рідких вуглеводнів водним транспортом по Дніпру. Однак обсяги таких перевезень поки що невеликі. Команда Неоліт Логістикс забезпечить доставку будь-яких обсягів нафтопродуктів в регіони України і за кордон.

Перевезення нафти і нафтопродуктів транспортом ГК «Неоліт Логистикс»

Нафта і похідні продукти відносяться до категорії небезпечних вантажів, транспортування яких регламентується жорсткими вимогами норм безпеки. Доставка нафтопродуктів повинна виконуватися тільки в спеціально обладнаних цистернах, а маршрут прямування транспорту потрібно ретельно продумати.

Компанія «Неоліт Логистикс» спеціалізується на транспортуванні нафти і нафтопродуктів і має в своєму розпорядженні великий орендований автопарк бензовозів різного тоннажу. Ми здатні задовольнити потреби, як великих виробників, так і невеликих підприємств по доставці подібного роду вантажів.

Особливості доставки нафтопродуктів

Перевезення нафти вимагає від компаній, що надають подібні послуги, наявність деяких дозвільних документів. У разі їх відсутності при зупинці вантажу поліцією можлива конфіскація до з’ясування обставин.

Наша компанія має в своєму розпорядженні паперами на перевезення небезпечних і горючих речовин, які вимагають норми чинного законодавства. Ми можемо виконувати як разову доставку нафти, так і надавати послуги довгостроковій транспортування незалежно від віддаленості регіону, куди потрібно постачання.

Фахівці ДК «Неоліт Логистикс» беруть на себе всі організаційні моменти, пов’язані із забезпеченням безпечного перевезення нафти і нафтопродуктів:

 • здійснюють оформлення транспортної документації: митної, санітарної, накладних
 • забезпечують автотранспортом, який обладнаний цистерною з підігрівом рідини і відповідає нормам пожежної безпеки
 • детально продумують маршрут з урахуванням трафіку, якості дорожнього покриття, кутів повороту і нахилу трас
 • в разі виникнення позаштатної ситуації швидко приймають рішення по її усуненню

Варто зазначити, що ми здійснюємо перевезення не тільки в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, а й по всій Україні.

Вартість послуг з транспортування нафти і нафтопродуктів залежить від безлічі факторів і розраховується індивідуально для кожного замовлення. Наш досвід в організації подібного роду перевезень дозволяє нам запропонувати оптимальні ціни без втрати якості і мінімальні терміни доставки.