Перевезення небезпечних вантажів

Розрахувати вартість перевезення

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
800

постійних клієнтів

8

філій по Україні

2+ млн

тонн вантажів на рік

15

років на ринку

Чому нас обрали понад 1000 клієнтів

Гарантії безпеки та страхування для кожного перевезення

Система кредитування для постійних клієнтів

Власний автомобільний транспорт та рухомий залізничний склад

Онлайн трекінг перевезення та особистий кабінет клієнта

Повний комплекс логістичних послуг

Перевезення всіма видами транспорту

Надаємо повний пакет послуг

Підбір маршруту
Надання різних видів транспорту
Навантаження і розвантаження
Зберігання на складах
Послуги торгового агента

Ціни на перевезення небезпечних вантажів

Вказана орієнтовна вартість перевезень, всі ціни розраховуються індивідуально в залежності від маршруту, типу вантажу та інших параметрів

Маршрут Клас небезпеки Вага в тоннах Ціна, €
Суми – Дніпро6.1202 000
Триест – Бровари82,35 450
Усти-над-Лабем – Бровари2205 300
Прущ-Гданьский – Днепр3204 600

Про компанію

Наші постійні Клієнти це найбільші компанії України і зарубіжжя.

Група компаній Неоліт Логистикс працює на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 15 років і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компанією на ринку логістики України.

Детальніше про компанію

Страхування

За пільговими тарифами

Інформування

SMS-інформування про місцезнаходження вантажу

Кредитування

Для постійних клієнтів

Відстеження

Відстеження транспорту за допомогою GPS

Нам довіряють

800+

Постійних клієнтів

Почитайте що про нас кажуть клієнти

ЕС Джі Продакшн

29.05.2024
Автомобільні перевезення

Користуючись нагодою, хочу залишити свій відгук про співпрацю з ТОВ “Неоліт-Груп”. Шановні Партнери, щиро вдячна за нашу довгострокову та багаторічну співпрацю. Завдяки Вам, Вашим неоціненним здібностям, комунікативним навичкам, гнучкості та якості, Ми разом виконали безліч своєчасних та якісних поставок вантажу. Дякую за те, що ви завжди погоджуєтесь на нагі не легкі задачі, а часом здається...

Читати відгук повністю

Нор-Ест Агро

22.05.2024
Автомобільні перевезення

Товариство з обмеженою відповідальністю “Нор-Ест Агро”, засвідчуючи свою повагу та користуючись нагодою, хотіли би надати високу рекомендацію Компанію “Neolit- Groupp” в якості одного з провідних постачальників логістичних послуг. Протягом нашої співпраці з Neolit-Groupp ми мали велике задоволення від їхніх послуг та професіоналізму. Neolit-Groupp виявилися надійним та відповідальним партнером, що забезпечував безперебійну доставку наших товарів до...

Читати відгук повністю

ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР”

21.05.2024
Автомобільні перевезення

Наша компанія ТОВ “ОІЛ ПАРТНЕР” вже неодноразово користувалася послугами транспортної компанії “Неоліт Логістик”. За час співпраці логістична компанія довела свою високу компетентність у організації складних автомобільних перевезень, можливість вирішувати надскладні завдання та виконувати перевезення у чіткі терміни. Надалі ми плануємо користуватися послугами та рекомендуємо “Неоліт Логістик”, адже він надійний партнер у сфері транспортування вантажу у...

Читати відгук повністю

Octavis Engineering

21.05.2024
Автомобільні перевезення

З компанією “Неоліт Логістик” нас пов’язують тривалий час надійної співпраці. При необхідності перевезення вантажів автомобільним транспортом по Україні та за її межами наша компанія ТОВ “Октавіс Інжинірінг” повністю довіряє Неоліту як надійному логістичному оператору, оскільки вантаж буде у точці вивантаження суворо у строк та без зайвих затримок. Також ми рекомендуємо компанію через приємне ціноутворення і...

Читати відгук повністю
Переглянути всі відгуки

Залишилися питання?

Залиште свої контакти, щоб зв'язатися з нашим спеціалістом.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

У Неоліт Логистикс перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом здійснюються в повній відповідності з вимогами законодавства, нормативами, існуючими в правових склепіннях. Фахівці компанії професійно виконують дорожнє перевезення небезпечних вантажів по Україні і не тільки, використовуючи спеціалізовані машини. Спецтранспорт на 100% гарантує зниження ризиків аварій під час доставки, повне збереження майна, безпеку для навколишнього середовища і для людей. Такий вантаж буде перевезений дуже акуратно, делікатно, без пошкодження та в точно встановлені терміни.

Особливості перевезення небезпечних вантажів

Найпоширеніше маркування небезпечних вантажів – «ADR». Саме таким чином позначаються ємності, короба, контейнери, герметичні баки з різними:

 • хімічними реагентами
 • горючими речовинами
 • стисненими газами
 • органічними речовинами
 • окисляющимися складами
 • інфекційними та отруйними речовинами
 • корозійними і радіаційними елементами

Небезпечні вантажі можна перевозити і не тільки по Україні. Іноді транспортування складних вантажів замовляють для доставки в інші країни, держави. Це підвищена відповідальність, певний рівень складності, використання спеціалізованого транспорту.

Вантажі небезпечних категорій в обов’язковому порядку страхуються на випадок форс-мажорних обставин. Логісти компанії перед тим, як відправити рідину, газ, отруйні речовини або хімікати за вказаною замовником маршрутом, ретельно підбирають спецтранспорт, який би ідеально підходив для небезпечних вантажів. Для цих цілей часто використовуються багатосекційні автоцистерни. Машина дозволяє досить ефективно комбінувати комплектацію вантажів, виконувати поставки:

 • в екстреному
 • в оперативному
 • в плановому режимі

Спеціалізована машина дозволяє Клієнтам мінімізувати грошові витрати на кількості рейсів і на паливних витратах.

Грузоперевозки небезпечних вантажів: нюанси надання послуг

На сьогоднішній день перевезення небезпечних грузів – це близько 3000 небезпечних грузів, які входять у стандартний список небезпечних речовин, що підпадають під дію міжнародних національних правил вантажоперевезень. До кожного окремо взятого товару, відомого маркуванню «ADR» визначаються свої, особливі вимоги. Вантажі, промарковані, як «небезпечні», повинні підписуватися визначеними вимогами:

 • транспортування
 • складування
 • завантаження-вивантаження

Неправильне вивантаження або завантаження, транспортування стане приводом взриву, пожежі, екологічної катастрофи, захворювання людей, тварин і так далі.

Сьогодні доставка небезпечних вантажів здійснюється з попередньою підготовкою спецтранспорту, пакетом дозвольних документів. Для міжнародних перекладів формується пакет паперів для можливого оформлення та ін.

Стандартна ціна на перевезення важких, небезпечних вантажів завжди більша, ніж, наприклад, на перевезення меблів по місту, пригороду або в іншу країну. Небезпечні вантажі поділяються на окремі класи. Точно за цим параметром та за обсягом вантажу вибираються лише автомобільні спеціалізовані транспортні засоби, а також залізничні вагони, цистерни-контейнери, інші фургони та емкості, здатні транспортувати складний небезпечний вантаж.

Співробітники компанії Неоліт Логістикс завжди правильно і дуже грамотно підбирають транспорт, адекватно складають маршрут, зменшують усі можливі ризики при доставці грузу, зменшують до максимальної вартості логістичних послуг. Якість і максимальна безпека – це основні принципи роботи професійних логістів у компанії Неоліт Логістикс.

Перевезення нафтопродуктів