Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Експерти реагують на нові виправлення до стандартів CO від Єврокомісії.

21.02.2023

Нещодавно Європейська комісія представила нові поправки до стандартів CO (вуглецевого оксиду) у рамках своєї стратегії боротьби зі зміною клімату. Пропозиції, що включають зниження гранично допустимих рівнів викидів, викликали чимало обговорень серед експертів.

Багато експертів зазначають, що ці нові поправки до стандартів CO є важливим кроком у боротьбі зі зміною клімату, але також становлять серйозні виклики для промисловості та логістичних компаній. Зміни вимагатимуть значних інвестицій у нові технології та обладнання, що може вплинути на ціни на продукцію та послуги.

Однак, багато експертів також бачать у цьому шанс для інновацій та розвитку нових екологічно чистих технологій у логістиці. Вони зазначають, що зрештою це призведе до покращення екологічної ситуації та створення більш стійкої логістичної інфраструктури в Європі.

Незважаючи на виклики, які представляють нові поправки до стандартів CO, багато експертів вважають, що це необхідний крок для створення більш стійкого та екологічно безпечного майбутнього.

Передзвоніть мені