Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Міжнародні автомобільні перевезення

«Неоліт Логістікс» виконує міжнародні автомобільні вантажоперевезення вантажів з України або через її територію. Основними напрямками діяльності компанії є країни Європейського Союзу, СНД і Азії. В нашому розпорядженні власний і орендовану автопарк і склади для тимчасового зберігання товарів, що дозволяє виконати перевезення вантажів у максимально стислі терміни. Крім цього, у нас є власні і представництва партнерів різних країнах, що дозволяє гарантувати цілісність і своєчасну доставку вантажу до місця призначення.

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення ускладнюються тим, що вантаж повинен пройти митний контроль. Проходження цієї обов'язкової процедури – завдання не з легких і без досвіду самостійно успішно пройти растаможу практично неможливо.

Менеджери і митні брокери «Неоліт Логисткис» знають, як вибудовувати діалог з митної службою, які документи потрібні, щоб вантаж був перевезений через кордон. Ми беремо на себе всю паперову тяганину, оформляємо необхідні сертифікати, сплачуємо митні збори.

Переваги і особливості автомобільних міжнародних вантажоперевезень

Серед різних способів доставки товарів у різні країни, саме автомобільні міжнародні вантажоперевезення користуються найбільшим попитом. Така популярність обумовлена достоїнствами, які може запропонувати даний тип транспортування.

  • Оперативність. На відміну від інших способів доставки, автомобіль є найбільш зручним і швидким. Йому не потрібно слідувати якимось розкладом або чекати відповідного часу для відправлення.
  • Мобільність. Літак або залізничний транспорт доставляють вантаж до певного місцем, після чого вам так або інакше доведеться викликати спеціальний автомобіль. Якщо ж відразу відправите вантаж на авто, то можна привезти його навіть у важкодоступну місцевість або прямо на склад.
  • Економія. Завдяки автомобілю можна суттєво заощадити, особливо якщо користуватися послугами професіоналів Неоліт Логістікс. Вартість перевезення значно нижче, ніж у інших способів транспортування.
  • Контроль. Власник вантажу може у будь-який момент простежити його місцезнаходження або ж до товару можна поставити спеціального експедитора.

Міжнародні перевезення автомобільним транспортом переважають у розвинених країнах світу. Головна причина цій тенденції – добре розвинена дорожня сітка, наявність автобанів і швидкісних шосе. Цей фактор дозволяє швидко доставити вантаж з мінімальними фінансовими витратами.

Вартість послуг міжнародних перевезень автомобільним транспортом від нашої компанії завжди низька і доступна. Ціна залежить від того, який тип транспорту використовується, який товар потрібно доставити, а також від тривалості маршруту.

Чому замовити міжнародні автомобільні перевезення вантажів потрібно у нас

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення є одним з основних напрямів діяльності компанії. Ми працюємо на ринку 13 років і надаємо свої послуги українським і закордонним клієнтам. У нас є штат досвідчених водіїв механіків. Використовуємо нову техніку або авто з мінімальним пробігом. Ми стежимо за станом автопарку і регулярно оновлюємо його, адже використання старих машин знижує рентабельність послуг, що негативно позначається на всьому бізнесі.

Будь-які типи вантажів

Будь-які типи вантажів

Кредитування постійних клієнтів

Кредитування постійних клієнтів

GPS SMS Оповіщення

GPS SMS Оповіщення

Адресна доставка

Адресна доставка

Працюємо з усіма типами вантажів:

  • сипучими
  • негабаритними
  • великогабаритними
  • небезпечними
  • спеціального призначення

Щоб замовити міжнародну вантажоперевезення, достатньо зв'язатися з нами за вказаними на сайті номерами або залишити свої контакти у формі зворотного зв'язку – ми самі з Вами зв'яжемося і відповімо на питання.

Щоб дізнатися точну вартість перевезення, заповніть анкету, і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення - це спосіб транспортування товарів, який є найбільш затребуваними серед підприємців. Даний вид перевезень відрізняється безліччю вигідних особливостей, підходить для різного типу бізнесу і дозволяє швидко доставити товари до місця призначення.

Чому міжнародні автомобільні перевезення вантажів не можна виконувати самостійно?

Вантажоперевезення автомобільні міжнародні повинні виконуватися строго фахівцями, які раніше вже доставляли товари через кордон. Складність в тому, що кожна країна має свої вимоги до вантажу, автомобілю, навичок водія, а також документації і дозволами. Будь-яка дрібниця, невелика проблема або неточність у довідках, може стати причиною того, що вантаж затримають на кордоні. Або держава може виписати штраф за недотримання законів.

І це ще тільки основні проблеми, а адже попередньо потрібно скласти точний маршрут поїздки, враховуючи заборона на проїзд за певних трасах. Потім необхідно зібрати і підготувати пакет документів, занурити товари на складі, вибрати правильний автомобіль і багато іншого. Тому обов'язково користуйтеся послугами логістичної компанії.

Замовити автомобільні міжнародні перевезення вантажів у Неоліт Логістікс

Міжнародні автомобільні вантажоперевезення - це складна і трудомістка процедура, яку повинні виконувати професіонали. Якщо ви хочете замовити послугу перевезення товарів, то звертайтеся в спеціалізовану компанію Неоліт Логістікс, яка найбільш короткі терміни може доставити будь товар до місця отримання.

З компанією Неоліт Логістікс ви отримаєте найкращі послуги в самі короткі терміни за доступною ціною.

Передзвоніть мені