Днiпропeтрoвськ, пр. Гагарiна, 77
+38 (056) 377-88-76

0 800 210 023

Ru Ua En De

Перевезення вантажів по Україні

Щоб дізнатися точну вартість перевезення, заповніть анкету, і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Логістична компанія «НЕОЛІТ» надає послуги з організації автомобільних перевезень по території України будь-яким типом транспорту в будь-якому напрямку.

Для Ваших потреб ми можемо запропонувати автомобілі вантажопідйомністю від 1 т до 30 т, з об'ємом вантажного відсіку від 2 м3 до 120 м3. Крім власних автомобілів компанія «НеолітДніпро» має в розпорядженні більш ніж 500 одиниць орендованого транспорту. За потребою ми можемо надати автомобілі з тентованим вантажним відсіком, ізотермічним, рефрижераторним, або автоцистерни, контейнеровози, зерновози та самоскиди, відкриті майданчики і спец. техніку для перевезення негабаритного вантажу.

Ми допоможемо Вам знизити Ваші витрати на перевезення, надаючи транспорт в попутному напрямку, за рахунок того, що в нас є постійні завантаження в будь-якому великому місті України.

На ринку вантажоперевезень ми працюємо більше 9 років, професіоналізм наших співробітників, своєчасна і надійна доставка, індивідуальний підхід дозволяють нам задовольнити потреби будь-якого клієнта.

Наша компанія має величезний досвід перевезення вантажів всередині країни, щодня ми доставляємо нашим клієнтам більше 2000 тонн вантажу у всі міста України.