Днiпропeтрoвськ, пр. Гагарiна, 77
+38 (056) 377-88-76

0 800 210 023

Ru Ua En De

Міжнародні перевезення вантажів

Щоб дізнатися точну вартість перевезення, заповніть анкету, і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.

Однією з основних складових зовнішньоекономічної діяльності є міжнародні вантажоперевезення. Компанія «НЕОЛІТ» працює впродовж дванадцяти років на ринку транспортних послуг, кожного року набуваючи неоціненний досвід і підвищуючи рівень обслуговування в такій галузі, як міжнародні перевезення вантажів.

Набутий досвід дозволяє виконувати внутрішні і міжнародні автомобільні перевезення. Повний супровід вантажів, в яке входить складання маршруту, оформлення необхідного пакету документів, моніторинг виконання, збереження вантажу, представляє собою організацію міжнародних перевезень.

Компанія «НЕОЛІТ» надає повний комплекс послуг організації перевезень експортних та імпортних вантажів автомобільним транспортом.

Ми надаємо транспортно-експедиційні послуги з перевезення різних видів вантажів між країнами СНД (Україна, Росія, Казахстан, Білорусь, Вірменія, Азербайджан, Грузія), Прибалтики (Литва, Латвія, Естонія) і Європи (Польща, Німеччина, Нідерланди, Угорщина, Румунія, Франція, Іспанія тощо); обслуговуємо експортні та імпортні поставки як звичайних, так і специфічних вантажів, та вантажів, що вимагають дотримання певних умов при транспортуванні: швидкопсувних, наливних, небезпечних, таких, що потребують дотримання температурного режиму. Ми володіємо більш ніж 500 одиницями техніки для перевезення вантажів у міжнародному сполученні будь-якої можливої вантажопідйомності і з будь-яким типом вантажного відсіку.

Ми можемо надати митно-брокерські послуги фактично в будь-якій країні, в якій здійснюємо перевезення вантажів.
Всі автомобілі компанії мають книгу TIR carnet, що полегшить Ваші матеріальні витрати та зекономить час на митно-брокерські операції.
На даний момент 12 автомобілів компанії працюють за стандартом EKMT і можуть перевозити вантажі, наприклад, з Італії до Казахстану без додаткових митних витрат і перевантажень продукції в транзитних країнах.

Висококваліфіковані фахівці відділу міжнародних перевезень приймуть Ваше замовлення на перевезення вантажу, підберуть необхідний рухомий склад, розроблять оптимальний маршрут руху автомобіля, розрахують вартість фрахту, проконтролюють процес переміщення вантажу від пункту завантаження до пункту вивантаження.

За потребою ми можемо надати автомобілі вантажопідйомністю від 2 т до 22 т і об'ємом від 3 м3  до 120 м3  з тентованим вантажним відсіком, ізотермічним, рефрижераторним, або автоцистерни, контейнеровози, зерновози та самоскиди, відкриті майданчики і спец. техніку для перевезення негабаритного вантажу.