Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Консолідація вантажів

Перевезення вантажів - це не просто сфера бізнесу, але і необхідність для підприємців або приватних користувачів. Послугами доставки сьогодні користуються безліч людей або компаній, і дуже часто трапляється, що вартість доставки для замовника занадто висока, що не дуже зручна або невигідна, враховуючи особливості вантажів. В такому випадку хорошим рішенням буде скористатися послугами консолідації вантажів від логістичної компанії Неоліт Логистикс.

Консолідація вантажів - поняття і переваги

Що таке консолідація вантажів? Це поняття не знайоме навіть тим, хто постійно користується послугами доставки і перевезення. Умовно можна розділити всі судноплавства на два типи - при першому ви замовляєте транспортування товару, його вантажать в авто і привозять на місце отримання. Це перевезення повних вантажів. У другому випадку ваш товар вантажиться в автомобіль з товарами від інших замовників, тому що окремо доставляти вантажі недоцільно. Це збірні перевезення.

Консолідація вантажів - це послуга зберігання вантажу на складі до того, поки не буде зібрана партія товарів від різних постачальників. Після цього всі товари оформляються як один вантаж і перевозяться за одним документом.

Призначенням і перевагами консолідації вантажів можна вважати в першу чергу економію. Найчастіше замовник перевезення, навіть маючи невеликий вантаж, повинен платити за все простір в кузові авто. І вартість доставки іноді перевищує ціну самого товару, тому консолідація і буде оптимальним варіантом.

Крім того, при такому способі перевезення, вантаж буде в більшій безпеці. Якщо перевозити його в неповному контейнері, то завжди є ризик пошкодження або падіння товару, а навантаження повного кузова більш вигідна.

Вигідне поєднання ціни та зручності - ще один плюс. У великих компаніях вантаж не буде довго лежати на складі в очікуванні збору партії, але ціна консолідації вантажу буде в рази меншою. А ви зможете отримати вантаж у потрібний час в будь-якому місці.

Етапи консолідації вантажів в Європі

  • Прийом товару у замовника і перевезення на склад. Іноді склади можуть знаходиться в різних країнах, в залежності від місця доставки і типу вантажу.
  • Обробка вантажу і упаковка для правильного зберігання. 
  • Маркування, тарування, визначення точної ваги.
  • Зберігання до моменту появи аналогічного товару для спільної доставки.
  • Збірка контейнера для відправки
  • Вивантаження і доставка контейнера на місце отримання товару.

Ми пропонуємо професійні послуги транспортування і консолідації вантажів зЄвропи.Всі завдання виконують досвідчені майстри, які успішно доставили безліч товарів, тому знають всі тонкощі і особливості доставок. Після оформлення замовлення у нашого менеджера, ми забираємо товар на місці отримання, складаємо документи для зберігання і доставляє товар на склад. Коли буде зібрано достатньо вантажу, то вантаж упаковується і доставляється на місце отримання.

З Неоліт Логистикс ви зможете заощадити і отримаєте безпечну доставку в короткі терміни.

Передзвоніть мені