Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Транспортна логістика

Транспортна логістика в Україні - автомобілями, потягами, суднами

Україна має вихід до Чорного моря, яке пов'язане зі світовим океаном. Це дає можливість відправляти вантажі з нашої країни в будь-яку точку світу. Для цього використовуються мультимодальні та інтермодальні перевезення, які можуть включати в себе перевалку вантажу в порту на борт судна, або ж використання безперевалочні доставки за допомогою чинного поромного сполучення з Туреччиною, Болгарією та Закавказзям.

Неоліт Логистикс організовує мультимодальні та унімодальне перевезення вантажів, відповідно, з використанням декількох або одного типу транспорту з виконанням всіх необхідних операцій по зберіганню і перевантаженню.

Україна має розвинену залізничну мережу, яка активно використовується для переміщення значних партій товарів, а також важких промислових вантажів. Основні обсяги переміщуваних вантажів на залізниці формують видобувні, будівельні, металургійні підприємства, а також сільськогосподарський сектор, який в рівній мірі використовує і автомобільні перевезення.

Залізниці забезпечують найнижчу ціну для доставки важких і об'ємних партій. Неоліт Логистикс забезпечить подачу спеціалізованих вагонів на станцію навантаження і надає послуги з експедиції вантажів залізничним транспортом. Власний і орендований автотранспорт компанії може забезпечити доставку товару безпосередньо до станції навантаження або на склад.

Транспортна логістика та її особливості

При формуванні експортних партій вантажів і відправлення їх по залізниці логістика транспортних перевезень ускладнюється через різницю в ширині колії між Україною і Європою. Через це виникає необхідність заміни колісних пар або переміщення вантажу на нові платформи.

Авіація дозволяє переміщати вантажі з максимальною швидкістю. Однак дорожнеча цього способу доставки робить його конкурентоспроможним при доставці на наддовгі відстані або оперативну транспортування невеликих партій.

Транспортна компанія в Києві Неоліт Логистикс надає комплексні послуги з організації та здійснення логістичних операцій. Ми вибираємо оптимальні маршрути і способи транспортування в залежності від термінів доставки, відстані та типу переміщуваного вантажу.