Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Сюрвеєрські послуги

Сюрвеєрські послуги - це незалежна оцінка вантажу або транспортного засобу, що на сьогоднішній день є важливим аспектом в організації перевезення і логістичного ланцюжка.

Морські перевезення, як і будь-який тип транспортування вантажів, мають свої типові особливості.
Організація транспортування вантажів даним видом транспорту включає в себе безліч процесів, що вимагають окремої уваги і детального опрацювання. Одним з таких процесів є організація об'єктивної оцінки як вантажу так і транспортного засобу. За підсумком такої оцінки оформляється Сюрвеєрська звіт, в якому не повинно бути неточних або неперевірених даних, помилок або суперечливих свідчень.

Для наших клієнтів Одеська філія Неоліт Логістикс надає широкий комплекс послуг вантажного сюрвейєра:
- Інспекція вантажу, ризик пошкодження, контроль вантажно-розвантажувальних робіт, укладання, перевірка тари;
- Оцінка технічного стану транспортного засобу (автомобіля, судна, контейнера), безпеку транспортування, висновок про придатність, підрахунок вантажу за осадкою судна (draft survey), тальманської рахунок;
- Організація комісії з розслідування пошкоджень, збитків, страхових випадків, аварій,;
- Огляд складських приміщень, терміналів, включаючи перевірку устаткування, визначення їх відповідності нормам зберігання товарів;
-аналіз потенційних загроз.

Всі наші експерти є сертифікованими професіоналами, що мають великий досвід у сфері сюрвеїрських послуг. Ми працюємо з будь-якими запитами, якими видами вантажу і транспорту.

Так чи інакше, в процесі реалізації будь-якого проекту, виникають сумніви, питання, розбіжності сторін, саме тому необхідність в об'єктивній оцінці стає все більш актуальною послугою на нашому ринку.
Це дозволяє бути впевненим у своїх рішеннях. Команда Неоліт Логістикс - Ваша страховка від ризику!