Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Оформлення експорту

Виробництво продукції для світового ринку є важливою частиною української економіки. Для стимулювання продажів вітчизняних товарів за кордон держава відмовляється від доходів так званих експортних мит по більшості видів товарів.

Тому в цілому митне оформлення експорту, як правило, вимагає надання від економічного агента меншого числа документів в порівнянні з проведенням імпортних операцій. Проте, завжди є групи товарів і сировини, які обкладаються митом в інтересах внутрішніх споживачів.

До того ж є окремі товарні групи, для вивезення яких необхідне отримання додаткових дозволів, сертифікатів і т.д. Податкове і експортне законодавство в Україні є однією з найбільш динамічно мінливих сфер державного регулювання.

Наші фахівці відстежують всі зміни, володіють актуальною інформацією про те, як, коли, які документи і в якому вигляді повинні надаватися на оформлення експорту, або імпорту того чи іншого товару. Багаторічний досвід взаємодії з митними органами та замовниками дозволяє нам успішно здійснювати митне очищення в інтересах Клієнта. При цьому ми також проводимо акредитацію на митниці

Оформлення експорту з Неоліт Логістикс - швидке переміщення за всіма правилами

Пакет документів для вивезення товару зазвичай включає в себе:

  •     контракт ЗЕД
  •     митну декларацію
  •     специфікацію поставки
  •     інвойс, рахунок-фактуру та інші комерційні документи
  •     транспортно-накладні документи від перевізника
  •     сертифікати якості і технічні опису товару
  •     сертифікат походження товару
  •     платіжні доручення
  •     якщо відправник не є виробником, то договір про покупку товару

 Але це не всі документи, які можуть знадобитися на митне оформлення. Експорт певних товарів в залежності від класифікації за УКТ ЗЕД може зажадати надання додаткових сертифікатів та дозволів від екоконтролю, радіологічних або ветеринарних служб, а також інших документів.

Допущені помилки можуть привести не тільки до затримки, але і конфіскації товару. А тому більшість наших Клієнтів довіряють нам не тільки доставку за кордон, а й митне оформлення.

Центральний офіс компанії знаходиться в Дніпрі, регіональні офіси знаходяться в Одесі, Києві, Харкові, Львові та Запоріжжі. Митно-брокерські послуги ми надаємо для клієнтів з будь-якого міста країни.