Заявка на швидкий розрахунок вартості перевезення
Заповніть форму, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Акредитація на митниці

Для здійснення експортно-імпортних операцій будь-яка компанія або ФОП повинні бути акредитовані в митних органах. Фактично це означає внесення юридичної особи до спеціального реєстру митних органів.

Таке підприємство отримує обліковий номер, на нього оформлюється картка.

Згідно із законодавством будь-яке підприємство, яке переміщує товари через митний кордон, повинно бути зареєстровано в митних органах.

Але якщо компанія фізично не переміщує товари за кордон, а веде зовнішньоекономічну діяльність, надаючи послуги на світовому ринку, акредитація на митниці йому не потрібна.

Будучи компанією, яка працює в якості оператора ринку перевезень і зберігання товарів, Неоліт Логістикс забезпечує своїм Клієнтам і повний спектр митних послуг, який необхідний учасникам зовнішньоекономічної діяльності для роботи в рамках правового поля. Однією з них є реєстрація в митних органах.

Існує стандартний набір документів, який необхідно надати:

  •     заяву керівнику митниці;
  •     заповнену облікову картку;
  •     завірені юридичною особою копії статуту або вилучення зі статуту на право здійснювати ЗЕД в Україні;
  •     довідку або витяг з ЄДРПОУ;
  •     виписку з єдиного держреєстру юросіб і підприємців.

Юрист Неоліт Логістикс в найкоротші терміни допоможе вирішити питання акредитації в українській митниці. Ця послуга може надаватися як окремо, так і в рамках підготовки повного пакету документів для здійснення експортно-імпортних операцій.

Клієнту завжди зручніше і дешевше знайти одного оператора, який поряд зі здійсненням транспортування вантажів, забезпечує і їх повний документальний супровід, в тому числі шляхом надання митно-брокерських послуг.

Повну інформацію Ви можете отримати за контактними телефонами, звернувшись до наших менеджерів через сайт або ж безпосередньо до будь-якої із наших філій, які розташовані в найбільших обласних центрах країни.